Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szereztek nemzetközi...

Hol szereztek nemzetközi barátokat? Szerintetek mik a legjobb módszerek a barátkozásra külföldiekkel?

Figyelt kérdés
Nem nagyon mély barátságokat keresek, inkább haverkodni szeretnék, viszont szeretném, ha nem tűnnének el pár nap után. Személyesen és online is barátkoznék, teljesen mindegy. Budapesti vagyok.

2021. febr. 8. 13:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
Slowly, sok barátomat szereztem onnan, megéri :D
2021. febr. 8. 19:13
 12/19 neincat válasza:

erasmus, ha tisztább lesz a helyzet

megszámlálhatatlan barátom van miatta

vannak rövid 10 napos progik, keress egy facebook csoportot, vagy szervezetet (youth bridges-t nagyon ajánlom)

2021. febr. 8. 20:41
 13/19 anonim válasza:
azt a gyoker slowlyt en nem eroltetnem, ott rohadjon meg az az idiota ahol van a hulye otletevel hogy szimulaljuk a levelek postazasi idejet... ha kinaba akarsz irni vagy onnan jon egy level 2 nap mire megjon, valaszolsz az is 2 nap, de sokszor a szomszedba is 6 ora atmenet van, hat anyad :D mar elnezest...
2021. febr. 9. 07:59
 14/19 anonim válasza:

#13:

Az hogy türelmetlen vagy az nem az app hibája, végülis még a neve is az hogy Slowly. Egyébként sokkal jobb mintha messengeren egy szavas mondatokban beszéltek és 1 hét múlva már téma sem lesz :) És ráadásul semmi nem köt a Slowly-hoz. Ha a másik fél is szeretné átmehettek más platformra is, a Slowly csak arra jó hogy kapcsolatba kerüljetek egymással, én se ott beszélek egyik barátommal sem

2021. febr. 9. 08:30
 15/19 anonim válasza:
ki az istennek van ennyi szabad ideje meg turelme, hogy egy honap alatt tudj meg annyit a masikrol mint egy chat programon, de akar tinderen is egy ora alatt? Meg az ottani kozosseg ilyen szentimentalis szamkivetett, nagyon nem a szorakoztato fajtak :D Ez ilyen utolso mentsvar a szanalmasoknak, ezert en inkabb ott is hagytam, meg gyiken is sokkal jobb az ismerkedes lol
2021. febr. 9. 08:59
 16/19 anonim válasza:

A Slowly nem egy társkereső szóval még véletlenül se hasonlítsd a Tinderhez xD

A Slowly-t főként azért használják hogy különböző nemzetiségű emberekkel ismerkedjenek, megtudjanak többet a kultúrájukról stb...

Egyébként elmondanám neked hogy nagyon sok érdekes emberrel beszéltem már ott és igenis szórakoztató fajták :D

2021. febr. 9. 09:22
 17/19 anonim válasza:

akkor gondolkozz el azon mit is jelent a "tars kereso" mijt fogalom... talan a levelezoTARS nem tars? Nem azert mennek fel az emberek slowlyra hogy TARSAT keressenek? Es a tinder se baxasra valo csak, de akkor mondjuk a snapchatet vagy instat (egyiket se hasznalom csak hallom hogy ott is megy ez a dolog).


En meg az msn korszakban nottem fel, az sokkal szemelyesebb volt, annyira nem haladtam a korral ilyen teren szoval nem nezelodtem, de talaltam playstoreon valami antiland nevu chat programot, az sokkal jobb volt de teljesen a penzre ment ra, meg ujonckent semmit nem tudtal csinalni szoval az meg azert volt szar... De szerintem az lenne az arany kozeput valahol

2021. febr. 9. 11:35
 18/19 anonim válasza:

A Slowly NEM társkereső akármennyire is mondod :D

Barátokat lehet ott keresni és ráadásul NEM kötelező ott ragadni, át lehet menni olyan platformra ahol gyorsabban megy a beszélgetés. Nekem van olyan barátom akivel 1 hónapig ott beszélgettünk de van olyan is akivel már az első levél után átmentünk más platformra. Azért mert neked nem jutott eszedbe hogy nem csak a Slowly létezik és igenis meg lehet beszélni hogy máshol szeretnéd folytatni a beszélgetést attól még semmi probléma nincs ezzel az alkalmazással :)

Egyébként mint mondtam, a neve is Slowly, szerinted mégis miért? XD Nem is értem miért vagy kiakadva

2021. febr. 9. 11:51
 19/19 anonim válasza:
Ázsiában!
2021. febr. 9. 17:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!