Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van, aki szeret éjszaka fent...

Van, aki szeret éjszaka fent lenni és beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sokat ébren vagyok egy projekt miatt éjszaka, és az ismerőseim nem igazán éjszakai teremtmények, szóval ha van kedved beszélgetni, akkor dobj egy üzenetet.

Heteroszexuális vagyok, de írhatnak fiúk is, nem társat keresek.

Bármiről elbeszélgetek, ha nem érdektelen két mondatból fog állni a beszélgetés, mert az egyoldalú beszélgetés az rossz, értem?

28 vagyok és férfi.



2021. febr. 9. 01:58
 1/5 anonim válasza:
Milyen projekt?
2021. febr. 9. 10:54
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Miért számít az? Egy munkaprojekt, ami miatt egészen éjjel dolgoznom kell, mert akkor haladok vele.
2021. febr. 9. 13:11
 3/5 anonim válasza:
Igen, van..
2021. febr. 9. 14:02
 4/5 anonim válasza:

Hat jo en akartam beszelgetni de ha te nem akarsz


1-es voltam

2021. febr. 9. 20:34
 5/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetés privát felhívásra szólt, plusz azért ez pont nem az az oldal ahol nyilvánosan megosztunk olyan információkat, amelyek alapján beazonosíthatóvá válhatunk. Nem a dolog miatt, az őrült emberek miatt. Találkoztam már párral itt.
2021. febr. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!