Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenben a vírus alatt...

Debrecenben a vírus alatt hogy tudnék barátkozni, új embereket megismerni?

Figyelt kérdés

Egyetemet váltottam és egy ismerősöm sincs itt. Nem ismerem a várost és fogalmam sincs, hogy hol tudnék haverokat / barátokat szerezni.

Eleinte nem zavart ennyire, gondltam majd a korlátozások után sokkal könnyebb lesz. ( Ebben sem vagyok már annyira biztos :D )

De már eléggé unom magam.



2021. febr. 24. 17:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia, fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy és milyen korban keresel barátot? Illetve fiút vagy lányt?
2021. febr. 24. 17:36
 2/14 anonim válasza:
#1 Mit számít, hogy fiú-e a kérdező, vagy lány? Ha lány, rárepülsz, ha fiú, akkor itt hagyod? Ez a terved gondolom ezzel a kérdéssel
2021. febr. 24. 17:48
 3/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg le kellett volna írni ezeket...


21 éves fiú vagyok, illetve mindegy hogy fiú vagy lány, csak tudjak valakivel beszélgetni :D

2021. febr. 24. 17:51
 4/14 anonim válasza:
Az a baj hogy szerintem a vírus alatt senki sem tud most barátkozni, én is szerettem volna új embereket megismerni de ez most tolódni fog egy ideig :/ Maximum online tudsz most
2021. febr. 24. 18:43
 5/14 anonim válasza:
Én lány vagyok, 20 éves. Mindigis Debrecenben (legalábbis vonzáskörzetében) éltem és tanultam. De a vírus előtt lenullázódott a szociális életem, a vírus alatt meg lassan már mínuszba fut.. de ha te rájössz hogyan lehet itt barátkozni, kérlek ne felejts el szólni 😅
2021. febr. 24. 20:37
 6/14 anonim válasza:
Nagyon egyszerű: mindketten tanultok, gondolom mindketten egyetemisták vagytok. Keressetek egyetemi csoportokat, vagy ha van valami projektmunka amit többen kell csinálni az is egy jó kezdőpont. Nem tudom Debrecenben ez hogy megy (én Szegeden vagyok) de itt elég könnyű ismerkedni 😀
2021. febr. 24. 22:16
 7/14 A kérdező kommentje:
22:16 - Nem igazán értem. Mire céloztál a "mindketten" alatt?
2021. febr. 24. 22:28
 8/14 anonim válasza:
#5-nek és neked írtam, mindketten ugyanazt kérdeztétek :D
2021. febr. 24. 22:31
 9/14 anonim válasza:
Én az 5ös vagyok. Én nem akarok online barátkozni, projektmunka távoktban nincs + tanulás közben nem igazán barátkozok. Majd ha személyesen be kell járni. Én nem tudom,de online szerintem semmilyen emberi kapcsolatot nem lehet kötni.
2021. febr. 24. 22:43
 10/14 anonim válasza:
Lehet azt, csak nyilván nehezebb mint élőben. Tanulás közben meg elég megismerkedni, aztán ha van jóban vagytok akkor úgyis hívnak majd valami buliba vagy edzeni vagy akármi.
2021. febr. 24. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!