Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyat lehet itt kérni, hogy...

Olyat lehet itt kérni, hogy csak és kizárólag barátkozás?(A csak és kizárólag szavak csupa nagybetűvel értendőek!) Extrák nélkül gondoltam a barátságot. A téma egymás létfenntartásának segítése különféle információkkal.

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy itt nincs szövegszerkesztő rész, amivel megkönnyíthetném a hiányzó testbeszéd jeleket.

2021. febr. 28. 06:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a középkorúakat várom elsősorban (40-esek, 50-esek.) De írhat akár 30-as is, hátha van már egy minimális élettapasztalat ott is.
2021. febr. 28. 06:55
 2/36 anonim válasza:
Na?
2021. febr. 28. 07:13
 3/36 anonim válasza:

nekem írhatsz, mindig tanul az ember:)

47N

2021. febr. 28. 07:38
 4/36 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem odaírni, hogy Budapest, illetve Pest megyei lakosokra gondoltam, hogy könnyebben lehessen találkozni személyesen is. Nehogy csalódást okozzak bárkinek is azzal, hogy a távolságot nehezebben tudjuk áthidalni.


Privátokat már kaptam, velük kezdtem el levelezni. Mindenkinek igyekszem válaszolni - ha nagyon röviden is egy-két szóban, legfeljebb türelmet kérek másfajta elfoglaltság/házon kívüli kapcsolatépítési lehetőség "megragadása" miatt.

2021. febr. 28. 08:29
 5/36 anonim válasza:
🤷‍♀️
2021. febr. 28. 09:31
 6/36 A kérdező kommentje:

Magamról még annyit írnék, hogy idős nagymamámat (közel 89 éves) gondozom/felügyelem a biztonságát a mindennapokban. Ez most a Fő Hivatásom. Nincs más hozzátartozója mint én egymagam. Testvérem nincs, de unokatestvéreim vannak.


Annak is örülnék, ha valaki hasonló élethelyzetet (idősgondozás) vállalna fel idősebb létére - de ha jól sejtem a legtöbb esetben legfeljebb tizen- és huszonéves korosztályból találhatok bárkit is, akivel ilyen módon meg tudnánk érteni egymást.


Elég speciális élethelyzet, de kénytelen vagyok vállalni. Nem teszem idősotthonba a nagyit, mert nem akar menni. Én ezt tiszteletben tartom.


Édesanyámat 13 évig ápoltam - másfél évvel ezelőtti elhalálozásáig. Nagymamámnak Örök Hála, amiért megtanított arra idejekorán, hogy a paráznaság mekkora bűn és attól tartózkodni kell.


Apránként haladok a privátokkal, de nem lesz egyszerű szelektálni, mert már nem egy olyat "kaptam", ami miatt elbizonytalanodtam a folytatásban.


Megpróbálhatom jobb irányba terelni ezeket a botlásokat, ha ez segít, akkor fenntartható lesz a kapcsolat.


Nem egyforma az életszemléletünk, más az értékrendünk nyilván a korkülönbség miatt - mármint ezt a nagymamámra értem. Édesapám viszonylag távol él földrajzi értelemben a második házasságában, de gyakran keressük egymást telefonon.


Ui: akármilyen idős vagyok, nekik a "gyerekük" maradok. Azért is ez az élethelyzet, mert már a 30-as éveimben jártam, mire megtanultam használni a világhálót, így most tudok élni ezzel a nagyszerű lehetőséggel.

2021. febr. 28. 09:53
 7/36 anonim válasza:
Nem írsz?
2021. febr. 28. 09:56
 8/36 anonim válasza:
nem ír. Csak privikre válaszol
2021. febr. 28. 09:58
 9/36 anonim válasza:
Beteg!
2021. febr. 28. 10:11
 10/36 anonim válasza:
valószínűleg igen az. tizen- huszonévesekkel akar élettapasztalatot cserélni :DDD
2021. febr. 28. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!