Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs valakinek kedve ismerked...

Nincs valakinek kedve ismerkedni? -Levelezőtárs -Barátot -Barátnő céljából keresek. 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napon belül 20 leszek, sajnos elég magányos lettem az utóbbi párhónapban.


Valóéletben nagyon nem jön össze az ismerkedés/barátkozás, habár itt megragadott a lehetőség, hogy itt szerencsét próbáljak. nagyon nehezen találok barátokat.


Röviden önmagamat törődőnek, kreatívnak, segítőkésznek és figyelmesnek tartom. Különösen leköt engem új dolgokat megismerni/megtanulni.


Ha az adott személyt megismertem, előtte sokkal könnyebben és hamarabb meg tudok nyílni, habár az is rajtunk múllik odáig eljutni.


Várom a válaszaitokat! :))



2021. márc. 4. 18:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Moat akkor Johnny Deppre hasonlitazs vagy Tony Starkra?
2021. márc. 6. 07:53
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es, 11-es

Olvasd el többször, mert nem is érted ami ott van. Teljesen mindegy kit ki játszott, ha egy / jelet látsz, az vagyot jelent, és mivel MÁSOK (hangsúlyozom..) mondták rám, hogy erre a 2 személyre hasonlítok.

2021. márc. 6. 10:14
 13/14 anonim válasza:
inkább mutizz magadról egy képet, mint másokhoz hasonlítgatod magad, mert utána csalódás is lehet a vége, ha mégse úgy nézel ki mint Depp
2021. márc. 6. 10:36
 14/14 anonim válasza:
Szia!Hogy halad a barátkozás?:)
2021. márc. 11. 10:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!