Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Helyesen író (!), magányos...

Helyesen író (!), magányos lány, írnál nekem egy privátot, ha lenne kedved beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem átlagos ízlésű srác vagyok (ha érdekel, üzenetben mindent megosztok erről), őszintén megmondom, nekem az is nagyon számít, hogy ne légy materialista. Előrebocsátom, hogy minimalista srác vagyok, a külsőd, kinézeted, testi hibád, öltözködésed, stb. nem érdekel. A lényeg, hogy mentalitásban hasonlítsunk. Én először sima barátkozásra gondoltam, ezért is adtam meg ezt az alkategóriát, de ha úgy esik, akkor nem zárkózom el semmitől, ez majd adja magát.
2021. márc. 6. 10:32
 1/6 anonim válasza:
Hány éves legyen az a magányos lány,és honnan?
2021. márc. 6. 11:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az kimaradt. Én 25 éves vagyok, én úgy 16-35 között gondoltam. Helyileg mindegy lenne...de ha véletlenül másképpen alakulnak később a dolgok, akkor Csongrádot, Békést, esetleg Hajdú-Bihart preferálnám. De a hely annyira nem szempont.
2021. márc. 6. 11:36
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Amennyiben az esetleges elgépelések, illetve vesszőhibák nem számítanak (nem beszélve a kötőjel-gondolatjel és hasonlóan hardcore helyesírásnácizmusokról), akkor szívesen beszélgetnék veled. 21/L

2021. márc. 6. 19:34
 4/6 anonim válasza:
Írhattok nekem is.
2021. márc. 6. 21:24
 5/6 anonim válasza:

Helyeeen író magányos Lány nekem is írhatna. :D

22/F

2021. márc. 8. 04:11
 6/6 anonim válasza:
Na, és pont én rontom el :D
2021. márc. 8. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!