Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznátok egy alábbi...

Barátkoznátok egy alábbi leírásokkal rendelkező nővel? 27N

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék barátkozni olyan személyekkel akikkel van közös beszélgetős témánk.

Téma:

Anime

Játékok Pc/Xbox/Ps/Egyebek

Manga

E-sport

Filmek

Utazás

Művészet

Alkotások

Cosplay

Youtube/Twitch

Ha ezek a témák érdekelnek és velem szeretnéd megosztani akkor írj rám egy rövid űzenettel, hogy miért lenne nekem érdemes beszélnem vele és biztat abban, hogy nem csak érdekből hanem a közös téma miatt írna rá. Egyébként Budapesti vagyok.


2021. márc. 8. 12:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hozzám elég közel áll a művészet több ága is, a képzőművészet, a zene és a tánc. Szeretem az animációs filmeket mint műfajt, országtól függetlenül, a múlt héten pont egy egész estés japán anime filmet is megnéztem. Szeretek utazni, szinte bárhova, már amikor lehet, mert most ugye a covid miatt nem lehet. Ha ez alapján szimpatikus vagyok, írj nyugodtan, mert te az vagy így elsőre, örömmel megismernélek.
2021. márc. 8. 12:15
 2/18 anonim válasza:
Hmm... egy ilyen nőt barátnőnek is elfogadnék. :$
2021. márc. 8. 12:43
 3/18 anonim válasza:
Szia,én is szeretem a pc játékokat és a filmeket nagyon,az utazgatást is imádom és ha tehetem megyek valamerre,a cosplay is nagyon éerdekel és szivesen megismerném jobban ezt a világot ha volna valaki aki segitene benne,szóval ha van kedved akkor én szivesen ismerkedem veled
2021. márc. 8. 12:44
 4/18 anonim válasza:
Nem tudom. Inkább tűnik 15 évesnek az érdeklődési köre alapján.
2021. márc. 8. 13:36
 5/18 anonim válasza:
Soha.
2021. márc. 8. 14:05
 6/18 anonim válasza:
Szia
2021. márc. 8. 14:31
 7/18 anonim válasza:

Utazásról beszélhetünk!


Vonatmegszállott vagyok!

2021. márc. 8. 14:31
 8/18 anonim válasza:
Én is Pesti vagyok, főztem finom túróscsuszát gyere meghívlak!
2021. márc. 8. 14:33
 9/18 anonim válasza:
Nem csak érdek? Eleve az az érdek ugyanaz érdekelje a másikat és hasznos legyen a barátkozás. Illetve azt irod h miért lenne neked érdemes beszélni a másikkal.. szoval érdekesen fogalmazol.
2021. márc. 8. 16:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdek az amikor hátsó szándékai vannak és nem őszintén akarja azt a valamit.
2021. márc. 9. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!