Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » FIÚK valakinek nincs kedve...

FIÚK valakinek nincs kedve beszélgetni velem egy közösségi plantformon?

Figyelt kérdés

-Azert irtam hogy Fiuk mert leginkabb a fiukkal jovok ki jol,es veluk jobban elbeszelgetek.Valaki esetleg haverkodni/baratkozni?

-De letszi ne olyanok akik nem tudnak szia,mizun kivul mast irni!

-Es 17 folott legyenek:)



#fiú #beszélgetés #barát #insta #beszélgetésfiúkkal
2021. márc. 8. 17:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hát jo ha igy gondoljatok:)
2021. márc. 9. 11:22
 22/28 anonim válasza:
amikor azt irtad hogy "platformon" meg "inkabb fiuk" megcsillant a szemem hogy VEGRE egy true gamer girl es irany steam... de jott az "instagram" es pfff tucaaaat
2021. márc. 9. 12:16
 23/28 anonim válasza:
Steamre akarsz menni beszélgetni és gamernek mered magad így nevezni? xd
2021. márc. 9. 12:18
 24/28 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy csalodast okoztam:(


Es nem vagyok gamer girl,de biztos talalsz ilyet, sok sikert:)

2021. márc. 9. 12:19
 25/28 anonim válasza:
micsoda?! Miota nem a steam az 1. szamu gamer platform?! Ugye nem azt mondod hogy a fortnite meg epic launcherre asszocialsz... akkor esku kiugrok az ablakon
2021. márc. 9. 13:19
 26/28 anonim válasza:
[link] 15 ev szolgalat es 770 jatek utan is megkerdojelezel? :D
2021. márc. 9. 13:22
 27/28 anonim válasza:
Beszélgetni idegenekkel tényleg nem a steam az első számú platform :D Discordot használunk. Ha pedig magáról mint gaming platformról beszélünk akkor a steam ugyanolyan fontosságú mint az epic, gog, ubi, battle.net stb hisz csak játékok tárolását és vásárlását segítik elő. Én is 10+ éve tolom a hardcore gamer létet szóval trust me
2021. márc. 9. 13:26
 28/28 anonim válasza:
discord... alig par eve van discord, es mar minden csira youtubeosnak, meg a "mi van a taskamban?" noi youtubereknek is van discord szerojuk... de most szettrollkodjuk szegeny lany kerdeset :D Anno is volt dc szeru szolgaltatas, de a maganyos gamereknek nem volt szukseguk ventrire vagy ts-re, meg amugy is van voice chat a legtobb jatekban.
2021. márc. 9. 13:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!