Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vas megyei (Szhelyhez közeli)...

Vas megyei (Szhelyhez közeli) leszbikus/biszex lányok lenne kedvetek beszélgetni?😌 19/L

Figyelt kérdés
Nem ismerek a környéken hozzám hasonló lányokat (leszbikus vagyok) és tök jó lenne beszélgetni mindenről,meg majd esetleg találkozni is a városban,valami jó kis barátságot kialakítani.😎 Úgy hogy tényleg nagy öröm lenne,ha valaki írna,vagy jelezné,hogy írhatok!😌

2021. márc. 16. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Bakker mennyi itt a leszbi csaj? Ne értsd félre, de ez ma már a 3. ilyen poszt. :D
2021. márc. 16. 19:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyugi,én is látom,hogy elég sokan írnak ide,mondom akkor lehet szerencsém lesz nekem is😂
2021. márc. 16. 19:52
 3/5 anonim válasza:
Keress rá korábbi bejegyzésekre és írj rá a többi csajra, úgy nagyobb eséllyel jársz sikerrel.
2021. márc. 16. 19:55
 4/5 anonim válasza:
Én fiú vagyok, de szívesen beszélgetek :)
2021. márc. 16. 19:56
 5/5 anonim válasza:
sicc a leszbi kategóriába!!
2021. márc. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!