Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni,ismerkedni? korosztály:20-30

Figyelt kérdés
Csak barátkozni szeretnék,mostanában elég magányos vagyok és depressziós.Eddig sem voltak barátaim és nem is vagyok az a nagy társasági ember de örülnék neki ha lenne legalább egy barátom vagy levelező társam aki nem csak annyit ir hogy ,szia,mizu, meg aki két mondat után nem tünne el.Leginkább olyanok válaszát várom akik komolyan gondolják.Férfiak és nők is irhatnak. 21/N
2021. márc. 19. 18:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mért érzem úgy hogy kamu?
2021. márc. 19. 18:45
 2/11 anonim válasza:
Azért ebbe egy minimális erőfeszítést illik beletenni, ami ott kezdődik, hogy megtalálod az ismerkedés kategóriát, nem ide szemetelsz.
2021. márc. 19. 18:47
 3/11 anonim válasza:
Ott a tinder;)
2021. márc. 19. 18:47
 4/11 anonim válasza:

9 évesen ahogy nézik ezt a kérdést: :O

(cocain the frain store..) XDD

2021. márc. 19. 18:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik az görgessen tovább ilyen egyszerü,nem vagyok kiváncsi a rosszindulatú megjegyzésekre.Amugy meg nem kamu,miért van az hogy bárki bármilyen kérdést ki ir akkor egyből azt kapja meg hogy kamu?Rá nézésre meg lehet állapitani vagy mi? Nem kötelező hosszászolni a kérésemhez.
2021. márc. 19. 18:57
 6/11 anonim válasza:

Szerintem itt nem sok sikerrel fogsz járni.... Levelező társ, oszt majd miről beszéltek egy vadidegennel? Hogy milyen napotok volt? Mert akkor az csak egy sziamizusemmiveled beszélgetés lesz.

Mivel neked mindegy a beszélgető társ neme, célszerűbb lett volna ha nem írod ki a sajátod. Így majd betalál privátban az összes recskabajnok, aki unja már marokmarcsit.

Nem azt mondom hogy nem lehet neten normális emberekkel "összefutni", de lehet hogy nem ez az oldal a legmegfelelőbb erre a célra.

Nem akarlak elkeseríteni, kívánom hogy találd meg a legnagyobb spanod akár itt is. Csak gondoltam "szólok", mert a depresszió szélén állva eléggé mellbe tudja vágni az embert egy-egy rosszul sikeredett beszélgetés. 17/f voltam/vagyok/leszek

További szép estét mindenkinek!

2021. márc. 19. 19:00
 7/11 anonim válasza:
Ugye nem a regibogyó vagy mert mindig ő írja ezeket?
2021. márc. 19. 19:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem ő vagyok.
2021. márc. 19. 19:11
 9/11 anonim válasza:
Regibogyóval mi bajod 7-es? Én beszéltem vele, kedves lány szerintem.
2021. márc. 19. 20:24
 10/11 anonim válasza:
Szívesen barátkozok veled, ha még aktuális. Én komolyan gondolom, aztán általában a másik fél nem, van hogy tök jót levelezünk hosszasan és akkor is eltűnik. Ha te nem ilyen vagy, annak nagyon örülnék, mert részemről hosszútávú barátság a cél.
2021. márc. 19. 22:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!