Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Levelezőtársat keresnék aki...

Levelezőtársat keresnék aki segít kihúzni az alakuló depressziómból. Valaki? 20L

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék, bár csak levelezésre gondoltam, mert Németországban élek. Nem párkeresés a célom, ezt most leszögezem. Kicsit túlzottan egyhangú és unalmas az életem mostanság, kezdek becsavarodni tőle. Jót tenne egy kis beszélgetés.


Pár szó magamról.


Állatbolond vagyok

Szeretek kertészkedni

Szeretek számítógépezni

Zeneileg mindenevő vagyok

Jó a humorom mások szerint :)

Kedves vagyok szintén mások szerint

Bár kissé visszahúzódó

Hobbim a rajzolás és a modellezés

Szeretek túrázni, elhagyatott várakat felfedezni, csak épp egyedül unalmas így egész nap a lakásban ülök


Bárki írhat, bármilyen korosztály, bár azt tudom hogy a 3-4 évvel idősebbekkel és a fölöttiekkel jobban el tudok csevegni.


Remélem találok valakit akivel kölcsönösen megérthetjük egymást és feldobhatjuk egymás napját :)


2021. márc. 25. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ilyen emberek nekem is írhatnak.
2021. márc. 25. 09:19
 2/24 anonim válasza:
Én is depressziós vagyok. Én is leveleznék. 30/N
2021. márc. 25. 09:26
 3/24 A kérdező kommentje:
Írhattok nyugodtan. Bár nem tudom két depis ember mennyire tud segíteni a másikon :D mármint senkit nem akarok lehúzni a saját bajommal is, viszont annyira nem vagyok életvidám most hogy biztosan segíteni tudjak.
2021. márc. 25. 09:32
 4/24 anonim válasza:
Én szívesen beszélnék veled.
2021. márc. 25. 09:50
 5/24 anonim válasza:
Szívesen. Én is németországban élek, bár gondolom más tartományban, mert nálunk viszonylag szabadok vagyunk, és talán nem annyira deprimierend a helyzet, mint ahol kijárási tilalom is volt, de azért megváltoztak a dolgok.
2021. márc. 25. 10:18
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére kijárási tilalom itt sincs. Nem a korona miatt vagyok depis, régóta tart ez az állapot. Hessen tartomány.
2021. márc. 25. 10:26
 7/24 anonim válasza:
Mondjuk tényleg, hessenről alig hallok a coronoia kezdete óta. Kasselben is egész normálisan állnak a dolgokhoz.
2021. márc. 25. 10:49
 8/24 anonim válasza:
Szia, ha van kedved dobj egy üzenetet :-)
2021. márc. 25. 11:17
 9/24 anonim válasza:
Én is szívesen leveleznék. 32f
2021. márc. 25. 12:09
 10/24 anonim válasza:
Van egy discord szerverünk ami ilyesmi célból jött létre ,írjatok ha privit ha érdekel és küldöm a linket :)
2021. márc. 25. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!