Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha valakit bejelölök közösségi...

Ha valakit bejelölök közösségi oldalon,akit csak futólag ismerek,az gondolhatja azt,hogy tetszik,s akarok tőle valamit? Kétszer beszéltem csak még vele,ázok is rövidek voltak.

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 08:04
 1/8 A kérdező kommentje:
azok*
2021. márc. 31. 08:04
 2/8 anonim válasza:
Mi honnan tudjuk, hogy ő mire gondol? Van, aki ezt fogja gondolni, van, aki nem. Ha neked tetszik az illető, akkor írj neki, hogy szeretnél vele ismerkedni, oszt' jónapot.
2021. márc. 31. 08:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Mások véleménye?
2021. márc. 31. 08:45
 4/8 anonim válasza:
Engem is jelölt be rengeteg olyan akivel csak látásból ismerjük egymást, esetleg beszéltünk egyszer-kétszer. Nem szoktam azt gondolni.
2021. márc. 31. 09:09
 5/8 anonim válasza:
Nem gondolnak semmit. Látásból ismerős, akkor már teljesen normális a jelölés.
2021. márc. 31. 09:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!


Félreértette az adott hölgy a jelölésem,többet nem teszem ilyet...

2021. márc. 31. 10:23
 7/8 anonim válasza:
#6: Ne emészd magad, aki félre akarja ezt érteni, az félre is fogja, ez nem a te hibád. Nekem is van olyan lány ismerősöm, akivel egyszer beszélgettünk picit hosszabban, meg vagy háromszor 2-3 mondatot, azon kívül max. köszönünk egymásnak, és bejelöltem őt Facebookon. Visszaigazolt, de azóta sem problémázott ezen. Nem hiszem, hogy egy bejelölés akkora nagy tragédia lenne, valószínűleg annak a nőnek lehetett a toronyban egy kis probléma, aki problémázott azon, hogy megjelölted őt.
2021. márc. 31. 10:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2021. márc. 31. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!