Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Levelezőtársat keres valaki?

Levelezőtársat keres valaki?

Figyelt kérdés

Van még olyan ember rajtam kívül aki szeretne levelezőtársat? Kézzel vagy írógéppel írott, papíron, postán küldött levélre gondolok.

Egyáltalán egy ilyen társ megtalálása hogyan működik, honnan lehet tudni, hogy kiadjam-e a címem, vagy sem?

Esetleg vannak ilyen weboldalak ahol lehet keresni?

Előre is köszönöm!



2021. ápr. 2. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Ez a mai világban már esélytelennek tűnik. Minek költsek postára, papírral, tintára, ha az interneten küldött levelek egyrészt teljesen ingyenesek, másrészt azonnal megérkeznek?

Ez kb. olyan mintha azt tanácsolnád, hogy az autóm cseréljem le egy lovaskocsira...

2021. ápr. 2. 21:59
 2/21 anonim válasza:
Maximum valami nyugdíjas, 80 éves nénit vagy bácsit találsz ilyet, akit nem ért az internethez sem.
2021. ápr. 2. 22:01
 3/21 anonim válasza:
Csak egy sima levél feladása is marha drága lett (az ajánlottról nem is beszélve), és talán egy hét múlva oda is ér a címzetthez, ha egyáltalán odaér. Nem hinném, hogy túl sok vevő akadna erre az ötletre.
2021. ápr. 2. 22:01
 4/21 anonim válasza:

Ez egy szép és érdekes kezdeményezés lenne, csak a mai világban ki költene erre pénzt, amikor rengeteg lehetőség van levelezni, akár itt is?


A hátrányokról meg ne is beszéljünk, sokkal lassabb lenne ez a módszer, és azt sem lehet tudni, hogy az illető ezt mennyire gondolja komolyan, meg hogy valójában milyen személy, meg hogy mikor jön el az a pillanat, amikor ezt az egészet megunja.


Szóval nem egyszerű, de hátha sikerül valakit találnod.

2021. ápr. 2. 22:02
 5/21 anonim válasza:

[link]


Itt nézz körbe, vannak magyarok is.

2021. ápr. 2. 22:09
 6/21 anonim válasza:

Ez jóóó, amit az 5. írt!

Képeslapokat küldeni és kapni pedig ezen keresztül is lehet: [link]

2021. ápr. 2. 22:42
 7/21 anonim válasza:

Én benne lennék! Írj ha nem csak külföldiekkel leveleznél.


Egy igazi levél ami kézzel fogható, egyedi "betűtípussal" kicsit se hasonlítható egy Messenger üzenethez.

2021. ápr. 2. 23:35
 8/21 cseppszi válasza:
Aranyos elképzelés, csak drága. Interneten van ilyen oldal ahol levelező társakat keresnek. Penpal friends a neve. Nemzetközi. Egy ideig én is írogatam ott.
2021. ápr. 2. 23:56
 9/21 anonim válasza:

Drága? Egy belföldi postakész boríték 165 ft. Ajánlottan: 650.

Nekem eddig még sosem veszett el sima levelem, nem is kellett ajánlottan küldeni.


Ha valaki ennyit költ a kedves hobbijára, az nehogy már sok legyen.

Szerintem ez egy szép és különleges dolog.

2021. ápr. 3. 08:27
 10/21 anonim válasza:
Én másfél évig leveleztem egy lánnyal, heti szinten leveleztünk, pedig lehetett volna emailben is. De sokkal többet ér az, amikor az ember minden nap nézi a postáját, hogy jött-e valami, és a kézzel írt sorokat olvashatja:) Mellette kis apró ajándék, rajz, csoki, vagy valami:)
2021. ápr. 3. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!