Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Extrém túlsúlyos,kedves,baráts...

Extrém túlsúlyos,kedves,barátságos nő,aki szívesen ismerkedne,barátkozna?

Figyelt kérdés

Valóban hatalmas méretekkel rendelkező kedves hölggyel ismerkednék.

Sportos alkatú,középkorú férfi vagyok.

Ha valaki nem szeretne a nyilvánosság előtt ismerkedni,írjon nyugodtan privátban.



2021. ápr. 13. 08:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igen.A már említett kedvesem 38 éves volt,mikor megismertem. 171 cm magas,192 kg. Kislány kora óta kövér volt,hormonális gondok miatt. Össze-vissza volt a menstruációja,nem volt rendszeresen,normálisan.
2021. ápr. 16. 11:11
 22/27 anonim válasza:
Köszi. Én olyanra gondoltam, aki nem hormonális okokból volt túlsúlyos. Így nehéz megítélni, hogy a túlsúly és/vagy a hormonproblémák miatt volt gond a vérzésével.
2021. ápr. 16. 11:19
 23/27 A kérdező kommentje:

Volt egy barátnőm fiatalabb koromban.Akkor volt 25 éves,kb.165 cm,180 kg.

Ő nagyon sokat evett,nasizott.Az anyukája is extrém kövér volt,zsírosan főzött,rengeteget ettek. Úgy emlékszem neki nem volt gond a menstruációjával. De ez elég régen volt...

2021. ápr. 16. 11:28
 24/27 anonim válasza:

130 kiló vagyok, én is hormonzavaros, az egy dolog. De pl nekem fogamzásgátlóm van, ami elvileg ugye rendbe rakná... de már amellett sincs vérzésem.

A nődokim nagyon cuki, próbált aranyosan fogalmazni a probléma kapcsán - mondván ugyanazt a gyógyszer kapom, mint egy 60 kilós nő, és nem tudja megoldani a problémát -, hogy nem mindegy, hogy egy kocka cukrot egy bögre teába dobsz, vagy kétliteres üvegbe... én vagyok az üveg. :)


Szerintem nagy túlsúlynál nem lehet kettéválasztani, hogy mi a probléma gyökere. Mindig is dagi voltam, de nem *ennyire*. A betegségek miatt elhíztam, a rá kapott gyógyszerek tönkrevágták az anyagcserém, még többet híztam, és a hízás miatt jön elő a többi gond. Igazából ördögi kör, és ha ezt a mai eszemmel tudom, sosem kezdtem volna bele a mindenféle hormongyógyszerbe, orvos ide vagy oda.


Elképzelni nem tudom a 180-190 kilós kedveseid életét, én ennyi kilósan is azt érzem, hogy a saját testem fogságában élek...

2021. ápr. 16. 11:31
 25/27 A kérdező kommentje:

Sajnálom,megértelek.A 192 kg-os exem is teljesen be volt zárkózva mikor megismertem. Szégyellte a testét.Nehéz volt elhitetnem vele,hogy nekem tetszik,szexinek tartom.Előttem rengeteg csúfolást,megjegyzést kapott a testalkata miatt.Aztán feloldódott,még strandra is eljött velem.

Ha találsz társat,aki így szeret,jobban fogod érezni magad.

2021. ápr. 16. 11:40
 26/27 anonim válasza:

Jó, elárulom, miért izgat ennyire a menzesz téma. Nagyon egyszerű. A nők egészséges működését sokszor le lehet mérni azon, hogy rendben megjön-e a vérzésük.

Szóval egy anorexiás nőnek nem jön meg. Egyszerűen nincs elég zsír a szervezetében. És nem is nagyon hallani olyat, hogy valaki anorexiás partnert keresne.

A túlsúlyos nőknek meg megjön. Vagy megjöhet.

Tehát nagyon szigorúan véve egy anorexiás nőnek nem lehet gyereke, egy túlsúlyos nőnek meg lehet (feltéve, hogy megjön neki).

Tehát biológiai szempontból az anorexia súlyosabb állapot, mint a túlsúly. Bár nyilván ennek az "egészséges túlsúlynak" is van határa.

2021. ápr. 16. 11:45
 27/27 A kérdező kommentje:

Értem.Szerintem is az anorexia rosszabb a túlsúlynál. Szegényekről mindig a koncentrációs táborok jutnak eszembe.

Nem mondom,hogy a nagy túlsúly egészséges,de túl van manapság lihegve.

2021. ápr. 16. 12:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!