Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt Anne Rice Vámpírkró...

Vannak itt Anne Rice Vámpírkrónikák rajongók?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetemben nem túl népszerű könyvek ezek, szóval szívesen ismerkednék olyanokkal akik legalább olyan fanatikusan imádják Lestat-ot mint én.XD


20/F



2021. ápr. 20. 20:09
 1/6 anonim válasza:

Jelen. Tini korom egyik nagy szerelme volt Lestat. :)


21/L

2021. ápr. 20. 20:28
 2/6 anonim válasza:

Aaaaahw, jó erről értesítést kapni:)

Én csak a Lestat, a vámpírt és a Kárhozottak királynőjét olvastam, meg beleolvastam egy-két könyvbe, de imádtam a sztorit, a leírásokat, a karaktereket... Lenyűgöző, ahogyan reális betekintést kapunk egy irreális dologba :D

Sokáig a Lestat, a vámpír volt a kedvenc könyvem, pont mostanában akarom újra olvasni:) (Bár annak már 4-5 éve, ezért félek, hogy nem fogja újra ugyanazt az élményt nyújtani :/)


19L

2021. ápr. 20. 20:46
 3/6 anonim válasza:

Nagyon régóta az egyik kedvenc sorozatom, még nem fejeztem be, most a boszorkányos kiegészítő sorozatot olvasom :) Mondjuk nekem Lestat mellett Armand és Marius is a kedvenc karakterem :D


22/L

2021. ápr. 21. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as


Nekem is ők a top 3 karaktereim Lestat, Marius, Armand sorrendben :D

2021. ápr. 21. 19:36
 5/6 anonim válasza:

Oh hello!

Imádom őkeeeeet :D

Lestat a best de Louist is imádooom <3 De Armand, Marius meg Pandora is éllovasok... szóval amúgy amblock az egészet imádooooom XD

Anyám megbolondul tőlem már akkor is ha csak szóba kerül a téma XD szerinte fel kéne nőnöm XD

De egy ilyen világból ki akarna szabadulni? XD

19/L

2021. máj. 16. 23:11
 6/6 anonim válasza:

3-as vagyok


Esetleg ha van valakinek kedve szívesen beszélgetnék róla, pont a napokban kezdtem el elölről, és nincs kivel megvitatnom a tapasztalatokat :D

2022. márc. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!