Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt aki atlat a "covid...

Van itt aki atlat a "covid szitan" es szeretne beszelgetni?

Figyelt kérdés

Kizarolag ezen az oldalon, nem emailben, nem messengeren.

Erdekel ki hogy eli meg 2020 es 2021-es evet.

30F


2021. máj. 9. 12:29
 1/9 anonim válasza:
Mondd, hallgatlak szívesen.
2021. máj. 9. 13:28
 2/9 anonim válasza:
Én átlátok ezen a sok hazugságon, de nem szeretnék beszélgetni róla, mert így is idegesítően sokszor hallok róla.
2021. máj. 9. 17:52
 3/9 anonim válasza:
Én átlátok
2021. máj. 9. 22:28
 4/9 anonim válasza:
Èn nem merek beszèlni ròla, mert nekem nincs diplomám, ès ugye összefüggès van az iskolázottság ès az oltásellenessèg között, ebből adòdòan csak hülyesègeket beszèlnèk.Ès mivel nem vagyok iskolázott, a mainstream mèdia által agyonterjesztett dolgokra sem vagyok fogèkony,se a hìrekre, sem a reklámokra, sem arra, hogy belèmbeszèljèk nekem mi a jò.Viszont van egy igazi társam! Az èlet tapasztalatom!!!
2021. júl. 30. 23:01
 5/9 anonim válasza:

"ugye összefüggès van az iskolázottság ès az oltásellenessèg között"

Ugyancsak a mainstream propaganda szerint. :)

2021. aug. 3. 20:57
 6/9 anonim válasza:
Szerintem gyorsan beìratkozom egyetemre, mert akkor okosabb leszek ès egyből beadatom magamnak az összes oltást.Csak mèg nem tudom melyiket válasszam, mert annyi van.Mint a piacon...pepsi,coca,sprite,fanta?😃 Vicc
2021. aug. 4. 11:16
 7/9 anonim válasza:
...vanilíás, arzénos, ciános... Mint bucsuban. A szavahiheto Vatikánban jelenleg meg korrupciós perek folynak, az eddigi legnagyobb. A hatalom mindig olyan jóságos és őszinte, és segítőkész, ugye...
2021. aug. 8. 00:29
 8/9 anonim válasza:
A grafènost kifelejtetted! Pedig òriási lèpès lesz majd az emberisèg èletèben a droiddá válás ùtján😃
2021. aug. 11. 16:31
 9/9 anonim válasza:

Így van, grafénos is (a szövetmaszkokban és a pcr tesztekben, mikroszkóppal láthatja bárki, hőre is reagáló fekete szálak), továbbá rá van írva a pcr teyztekre ez a három szó - ajánlom mindenki figyelmébe elovlasni:


1.: "Research use only!" (CSAK labor célokra, semmiképpen se fertőzés/betegség kimutatására, ez nem terhességi teszt, ezt már a PRC feltalálója Mullis is megmondta a tv-ben annak idején)


2.: Steril (ez még nem volna baj).


3. felirat: EO ( = etilén-oxid, erősen rákkeltő). tudományosan bizonyított, hogy felolvadó mikrotűt tartalmaz a pcr teszt mintavevő pálcája. Ezért nyomják az orrba, az agy gáthoz. Holott puszta köpetet épp ugyanolyan eséllyel lehet vizsgálni, mint az orr mélyéről vett minta alapján. De azért cska erőltetik, hoyg az orr mélyéről, az agyhártyához közel. Ez életre meg tud sérülni az agyhártya, a mikrotű meg beletörik, és felolvad az erősen rákkeltő etilén-oxiddal.

2021. aug. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!