Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki szintén nem találja...

Valaki aki szintén nem találja a helyét?

Figyelt kérdés

Sok féle közösségben voltam már, de egyikben sem éreztem igazán otthon magam, mindegyik szubkultúra érdekelt egy kicsit, de nem éltem bele magam annyira, hogy teljesen beilleszkedjek.

Szóval hasonoló embereket keresek, akiket vonzanak az alternatív életstílusok, de nem akarják elkötelezni vagy lekötni magukat egy szubkultúrába.

Metalheadek, rockerek, emósok, punkok, gothok, deszkások, raszták, goasok, egyéb extrémebbek és ezek keverékeire gondolok, de bárkivel szívesen barátkoznék, aki elhatárolódik a normáktól (egyéni határértéken belül) és érdeklődő természetű sok témával kapcsolatban.


Ha ilyen vagy és budapesti, akkor barátkozhatnánk, aztán talán alakítunk egy klikket. :D



2021. máj. 15. 14:22
 1/3 anonim válasza:

Aki nem sorolja magát a 3. bekezdésben olvashatók közé az nekem írhat. Pl. önismeret és hasonló témákról való gondolkodás, tapasztalatok megosztása szűk (pár fős) körben stb.

Elsősorban 19-33 éves budapestit keresek.

2021. máj. 15. 14:40
 2/3 anonim válasza:

nem budapesti, de közel :D

és érdekel

2021. máj. 15. 15:44
 3/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! :D 21 éves fiú vagyok.
2021. máj. 17. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!