Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki odavan a dinoszauruszokért és egyéb ősállatokért?

Figyelt kérdés

Esetlegesen filozofál azon, hogy "mi lett volna, ha?" :D nekem ez teszi ki az életemnek a nagy részét, és a fiú baráti körömből megvan az összeköttetés, de a lányok közül szinte alig van valaki, akit ez érdekel, és szívesen beszélnék velük ezekről a dolgokról.


20/F



2021. máj. 29. 18:33
1 2
 1/15 anonim válasza:

Egyrészt ha ennyire szereted a prehisztorikus állatokat, akkor nézd meg az Őslények országának mind a 14 részét és a TV2-ős sorozatot oda-vissza, és játsszál orrba-szájba a Zoo Tycoon Dinosaur Digs kiegészítőjével.


Másrészről egy ilyen érdeklődési körből nem lehet felépíteni kapcsolatot...


20/F

2021. máj. 29. 18:45
 2/15 anonim válasza:

#1-es

Látom neked is benőtt ennyi idősen a fejed lágya.

Már nem azért, de Miért ne lehetne?

Ez olyan mintha azt mondanád hogy nem lehet kapcsolatot épiteni a viccelődéssel, az azonos érdeklődési körökkel, (ami lehet akármi animéktől elkezdve dinókig)


Akkor légyszíves beavatnál abba hogy mégis hogy a rákba alakulnak ki a kapcsolatok, hogyha nem igy?

Ránézel valakire, És máris a barátod?

Gratulálok.

17/L

2021. máj. 29. 19:00
 3/15 anonim válasza:

#2 <- #1


Egyszerű a képlet: Nem velem, hanem a kérdezővel kell akkor beszélgetned. Gondolom nem véletlenül tévedtél ide ez alá a kérdés alá, feltételezem, hogy érdekel a témakör valamennyire, amit felvetett a kérdező. Ne személyeskedéssel és ítélkezéssel cáfold a véleményemet, hanem akkor tessék ráírni a srácra és beszéljétek meg, hogy mondjuk például a jurában élt kentrosaurusnak, vagy a krétában élt stegosaurusnak szebbek-e a háttüskéi. Ennyi. És máris összehozott titeket a sors és máris nincs igazam. Csak egy jó tanács: Légyszi ne te döntsd el, hogy benőtt-e a fejem lágya. Én se mondok rád semmit, mert nem ismerlek, ezen kívül nekem is lehetnek rossz pillanataim, amikor egy fárasztó kérdés alá odaböfögök valami inkorrekt megjegyzést.

2021. máj. 29. 19:15
 4/15 anonim válasza:
A stegosaurus a jurában élt.
2021. máj. 30. 20:19
 5/15 anonim válasza:
Látjátok, ő megértette a lényeget.
2021. máj. 31. 00:43
 6/15 anonim válasza:
Egyébként egyetértek a másodikkal, és csodálom, hogy nem állt le vitatkozni.
2021. máj. 31. 00:44
 7/15 V-Balazs válasza:

Naaa valami iylesmi kérdésre vártam XD

kérdezö nyugi én is örülnék ijen lánynak ^^

az a gond ha megkérdezed a legtöb láyntol hogy melyik a kedvence kapásbo rávágja hogy Trex és Raptor... DE MINDE KI AEZT A KETTÖT MONDJA HÁT NEMIGAZ!!

Bocsesz de idegesitö már ^^"

2021. jún. 1. 23:43
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó


igen xd. egyszer sem hallottam még, hogy Diplodocus, Ampelosaurus, pyroraptor, stegoceras stb. XD

2021. jún. 2. 17:29
 9/15 anonim válasza:

Ki se tudnám őket nondani, hagyjad már.

XD

2021. jún. 2. 17:58
 10/15 anonim válasza:
A 9 éves húgom
2021. jún. 10. 23:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!