Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni...

Valakinek van kedve barátkozni és programokat csinálni ?

Figyelt kérdés

Itt a nyár most érettségiztem és rengeteg szabadidőm és ötletem van, hogy miket lehetne csinálni de sajnos nincs kivel. Több barátommal megszakadt a kapcsolat az elmúlt egy év alatt, így jó lenne új embereket megismerni és barátságokat kötni.

Szeretek sportolni, filmeket nézni vagy éppen beülni valahova. Új dolgokra is nyitott vagyok vagy ha éppen csak hülyülni vagy beszélgetni akarsz abban is benne vagyok. 20/L

Ha valakinek lenne kedve barátkozni vagy beszélgetni akkor nyugodtan írjon rám. Debrecenben és környékén megtalálható vagyok, ha valakinek lenne kedve személyesen is találkozni.



2021. jún. 2. 00:52
 1/7 anonim válasza:
Ilyen nőt keresek csak pesten. Van párom, ne is jusson eszébe más.
2021. jún. 2. 01:39
 2/7 anonim válasza:
Programokat csinálni? Őhm a kontextusból nem derül ki és enyhe autizmusommal nem tudom megfejteni, hogy a programozás vagy a bulizás a koncepció.
2021. jún. 2. 03:15
 3/7 anonim válasza:

Ahh ország másik fele 😭😅😅

20F

2021. jún. 2. 05:47
 4/7 anonim válasza:
Sajnos Debrecen messze van :/
2021. jún. 2. 08:35
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan Budapesti vagyok, de szívesen beszélgetnék veled, írj nyugodtan.:)


19/L.

2021. jún. 2. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Pest megyei vagyok, de szívesen beszélgetek. :/
2021. jún. 2. 20:02
 7/7 anonim válasza:
Szegedi vagyok sajnos.
2021. jún. 3. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!