Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek komolyabba...

Van kedve valakinek komolyabban barátkozni?

Figyelt kérdés
Igaz hogy van párkapcsolatom de azon kívül egyáltalán nincsenek barátaim, ami egyre jobban zavar. Akár levelező partner is megteszi egyenlőre aztán majd alakul. Mindegy hogy férfi vagy nő. A lényeg hogy jól megértsük egymást, hogy számíthassunk egymásra és hogy segítsünk egymásnak ha baj van. Szeretnék végre igaz és őszinte barátságokat kialakítani. De olyanok nem érdekelnek akikkel kb annyit lehet komunikálni hogy "szia, mizu" aztán eltünnek. 20tól-max 30as korosztályból ismerkednék. Ha valakinek van kedve az privátba írjon. /N

2021. jún. 10. 21:50
 1/7 anonim válasza:
Nincs
2021. jún. 10. 21:57
 2/7 anonim válasza:
Nincsenek női barátaim. Nem a friendzone kategóriás palik táborába tartozom.
2021. jún. 10. 22:02
 3/7 anonim válasza:

Aha... Persze... Aki normálisan próbál veletek levelezni, kedves veletek, érdeklődik a tulajdonságaitokról, szokásaitokról, azt is faképnél hagyjátok 2 - 3 levél után... Ez a "Barátokat keresek!" csak a szokásos pasihülyítő duma... Ez a hobbitok, hogy pasikat hülyítetek itt ilyen dumákkal...

Köszönöm, kihagyom ezt a remek lehetőséget a szívatásra...

2021. jún. 10. 22:30
 4/7 anonim válasza:
Sajnos ebben sok igazság van! Pedig olyan szívesen beszélgetnénk, leveleznénk normális igényű hölgyekkel!
2021. jún. 11. 17:20
 5/7 anonim válasza:
21 éves vagyok, ha gondolod írj rám, kérdező. Én a barátkozás kategóriát csak barátkozásra használom, sokakkal ellentétben, szóval nem keresek itt párt. :D
2021. jún. 11. 19:02
 6/7 anonim válasza:

Nekem irhatsz de en csak itt ezen az oldalon tudok levelezni ha az is megfelel.

Kulfoldon elek ugyhogy en nem az a barat lennek akivel kozos programokat lehetne szervezni de azert levelezni tudok.

30F

2021. jún. 11. 22:05
 7/7 anonim válasza:
Írj ha gondolod 22/F
2021. jún. 13. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!