Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hölgyek lenne kedve valakinek...

Hölgyek lenne kedve valakinek ismerkedni vagy barátkozni? Egy olyan sráccal aki testileg nő és úgy is néz ki,mert a környezete miatt nem vállalhatja fel magát. 24 éves

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 08:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha csak barátkozni vagy beszélgetni szeretne valaki ,azt is elfogadom :)
2021. jún. 14. 08:10
 2/11 anonim válasza:

Szia! Ha gondolod, nekem írhatsz. Barátkoznék.

19/L

2021. jún. 14. 11:42
 3/11 anonim válasza:
Most fiú vagy vagy lány? Olyan nincs hogy fiú, de testileg nő... Édes istenem. Ha farkad van fiú vagy, akármilyen ruhát veszel fel. Ha meg puncid akkor meg nő. Ennyi.
2021. jún. 14. 12:22
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as ennyire beszűkűlt agyú vagy vagy csupán gyűlőlködő?Vagy valami keresztény hivő vagy...

Nem tudtad hogy sokkal több nem van mint ahogy te azt gondolod?

2021. jún. 14. 12:39
 5/11 anonim válasza:
Rosszul tudod kedves kérdező. Csak kettő nem van. Férfi és nő. Szexuális irányultság lehet rengeteg az illető úri szeszélye és/vagy szellemi fogyatékossága okán.
2021. jún. 14. 12:55
 6/11 anonim válasza:
Nem vagyok sem gyűlölködő, sem keresztény hívő. Amitől kiakadok az a baromságok terjesztése. Hallottam már milliónyi teóriát erről a "több nem van mint 2" hülyeségről. 2 nem van. Férfi és nő. Attól hogy te másnak gondolod magad, még nem leszel az. Én is mondhatnám hogy egy papír vagyok, attól még nem leszek az. :D
2021. jún. 14. 12:57
 7/11 anonim válasza:

Szóval akkor ezek szerint nem úgy kell beszédet kezdeni, hogy "tisztelt hölgyeim és uraim!" hanem így?

https://www.youtube.com/watch?v=NN0ANxAhkxk

Azt elfogadom, hogy vannak melegek és leszbikusok, de a többi az már undorítóan bosszantó.


(Köszönöm, hogy elmondhattam a véleményme a viszontírásra!)

2021. jún. 14. 13:48
 8/11 anonim válasza:
#6 Az a baj, hogy segghülye vagy és reklámozod is. Példaul ha valakinek a sejtjei nem reagálnak a tesztoszteronra, akkor xy kromoszómákkal is nőként fog kinézni, noha genetikailag férfi. Ez egy a létező mutációk közül és még van egy pár. Szóval lehet ideje lenne kussoli és inkább kicsit forgatni azt a biológia könyvet, mert nyugodj meg, hogy nem két nem van. Biológiailag sem.
2021. jún. 14. 15:11
 9/11 anonim válasza:
8-as, az a baj, hogy saját magadat cáfoltad meg. :D :D Amiről te beszélsz, azok külső adottságok. Genetikailag férfi, tehát tökmindegy hogy esetleg nőiesen néz ki, attól még férfi lesz. Ugyan ez fordítva is. A külső csak egy dolog. Mindig vannak genetikai mutációk, de ez a népesség kib@szott kis hányadát érinti, így felesleges is ezzel példálózni. Azt még hozzátenném, hogy a kérdezőnél nem ez az igen ritka eset áll fent amit leírtál, hanem csak simán zavaros a feje. Amivel nincs baj, mert leszarom hogy ki milyen nemhez vonzódik, csak azt nem szeretem mikor tényeket akarnak baromsággal meghazudtolni.
2021. jún. 14. 15:39
 10/11 anonim válasza:

8

A segghülye te vagy, és láthatóan büszke is vagy rá. Két nem van. Attól hogy fellép bármi mutáció, még nem jön létre a kedvéért se új faj, se új ivarállapot, se semmi. Ezek mind rendellenességek. Ha férfi és női nemiszerve is van, akkor sem lesz semmi új ami eddig nem volt, max egy mutáció eredményeként létrejött nem normális állapot. Ami persze gyógyíthatatlan, és rendszerint szaporodásra is alkalmatlan. Normális működésű egészséges ember csak férfi és csak nő lehet, egyéb opció nincs. Aki máshogy gondolja, az téved.

2021. jún. 14. 15:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!