Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy szerezzek barátokat egy...

Hogy szerezzek barátokat egy idegen helyen?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem és a jelenlegi városomban senkit nem ismerek. Szerintetek hol vagy hogyan tudnék új barátokat szerezni? Illetve valami jó tanács ismerkedéshez, pl hogy hogyan tegyek jó első benyomást vagy ilyenek?

2021. jún. 22. 14:08
 1/5 anonim válasza:
Hol is laksz? Lehet egy varosban elunk😉
2021. jún. 22. 14:26
 2/5 anonim válasza:
Szűkebb körben gondolkodj először. Ha dolgozol,akkor munkahely,szomszédok/lakókörnyezet,kisbolt,park,hobbi...Ha már egy embert megismersz általa bővítheted a kört.
2021. jún. 22. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Suliban tudnék ismerkedni, de az ugye csak szeptemberben kezdődik, viszont addig is szeretnék. Köszönöm szépen ❤️
2021. jún. 22. 21:23
 4/5 anonim válasza:
Nekem lenne, feltéve ha közel lakunk egymáshoz!:)
2021. jún. 22. 22:08
 5/5 anonim válasza:
Szoktál bringázni vagy gördeszkázni? Menj ki egy közeli parkba, vagy ha szeretsz edzeni, akk a kondiban vagy pl a turnyiknál is vannak jó emberek. Négy évig koliban laktam és a legtöbb városit úgy ismertem meg, hogy kimentem a parkba
2021. júl. 21. 23:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!