Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ehhez lenne kedve valakinek?

Ehhez lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés
Mindenféle érdekes dologról beszélgetni?
2021. júl. 10. 01:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
Akár.
2021. júl. 10. 01:38
 2/17 anonim válasza:
Lenne, csak ilyenkor sajnos a másik fél azon kívül h szereti az állatokat nem tud mondani semmit, számára pedig csak ennyi a legérdekesebb dolog.
2021. júl. 10. 02:15
 3/17 anonim válasza:

Na kezdjük. Beszélgessünk valami érdekes dologról.


Te mit kérdeznél Einsteintől, ha feltámadna, és egy órát rád szánna az életéből?

2021. júl. 10. 03:26
 4/17 anonim válasza:
Kor/nem?
2021. júl. 10. 03:53
 5/17 anonim válasza:
3: Miért rám akarja szánni azt az egy órát? Az ő szempontjából vagy milliónyi érdekesebb dolog van a jelenben egy vadidegen kérdésein kívül.
2021. júl. 10. 04:17
 6/17 anonim válasza:

5: Mármint azt kérdeznéd tőle, hogy miért éppen rád szánja azt az egy órát, vagy ezt csak tőlem kérdezed?


Ha tőlem, akkor az a válasz, hogy most ez a szituáció. Valamiért olyan helyzet alakult ki, hogy össze vagytok zárva egy helyiségbe Einsteinnel, és semmi más dolgotok nincs ott, mint hogy nyugodtan beszélgessetek. Kíváncsi lennék, mások milyen témákról kérdeznék, vagy mit mondanának neki. Amúgy szerintem nem könnyű feladat, most hirtelen én sem tudnék semmi okosat kérdezni tőle, mert a modern fizikához nem értek, így maradnának az általános témák. Kb. olyan kínos beszélgetés lenne, mint amilyen a kérdező "beszélgessünk mindenféle érdekes dologról" felhívásától várható.

2021. júl. 10. 04:27
 7/17 anonim válasza:
6: Is-is. Hogyha tőle kérdezném, akkor el lehetne tölteni egy órát az azon való filozofálgatáson, hogy hogyan alakulhatott ki ez a szituáció, és milyen reális úton térhetett vissza az életbe, ami milyen hatással lehet a "külvilágról" formált jelenlegi ismereteinkre.
2021. júl. 10. 04:41
 8/17 anonim válasza:
*filozofálgatással
2021. júl. 10. 04:42
 9/17 anonim válasza:
Szia, nekem volna kedvem
2021. júl. 10. 04:52
 10/17 anonim válasza:
7: Valóban, abban a pillanatban ez lenne a legizgalmasabb kérdés, mert egy köztudottan halott ember visszatérése az életbe még az ő korszakalkotó felfedezéseinél és elméleteinél is megdöbbentőbb lenne. Ráadásul olyan téma, ami tudományos értelemben is érdekes, de laikusként is hozzá lehet szólni. Az élő és az élettelen állapot, és az ezek közötti átjárhatóság biztos őt is foglalkoztatta, ahogy szerintem mindenkit, aki materialista szemlélettel próbálja megérteni az élet mibenlétét. De én szerintem ezeken a témákon kívül megnevettetném olyanokkal, mint hogy az E = M·C² képlet szállóige lett, és minden hülyegyerek felgraffityzi a falakra vagy magára tetováltatja anélkül, hogy bármit értene belőle.
2021. júl. 10. 04:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!