Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Salgótarján lány barátokat...

Salgótarján lány barátokat keresek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,és van egy babám is,van párom,aki sokat dolgozik,mióta megszültem minden barátom eltávolodott,próbáltam tenni érte,hogy megmaradjon a jó kapcsolat stb,igéretek vannak mindig(persze találkozunk X napon,meg írok majd persze,de ha én nem keresem őket akkor azt a 2 mondatot sem beszéljük.. 1 barátnőm van aki tényleg megmaradt és mindig szamithatok rá, de sajnos ő is eléggé elfoglalt mostanában,kicsit furán hangzik ez a “baratokat keresek” és nem gondoltam volna,hogy valaha így fogok írni és kuncsorogni barátok után,de nagyon rossz,hogy nem tudok kivel beszélgetni sokszor,nincsenek közös programjaim a barátaimmal... szerintem az teljesen megfogja érteni aki ugyanilyen cipőben van/volt,mert sajnos elég gyakori ez. Olyan barátot/barátokat keresek akivel tudok beszélgetni,megismerkednénk csinálnánk közös programokat,akire számíthatnék és persze ő is rám! Vicces humoros kedves talpraesett lánynak mondanám magam. Van kisállatom is, szeretek kirándulni,bulizni(bár már elég rég voltam,de szivesen elmennék már ki engedni a gőzt:D) félteni nem kell,feltalálom magam,megbízható és őszinte vagyok. Esetleg ha neked is barát hiányod van,vagy csak megsajnáltál:D nyugodtan írj és barátkozzunk. ( ja és a “rossz” embereknek ui: igen baba/kisgyerek mellett is szeretnék kicsit kimozdulni már. Szoktunk menni sétálni meg ide-oda, de mióta vírus van/volt az emberek annyira távolság tartóak,hogy az már félelmetes,sokan vissza sem tudnak köszönni,így nehéz barátkozni.

2021. júl. 19. 15:09
 1/6 anonim válasza:
Nemsok minden van itt... 26 éves pasi vagyok de nemhogy barátok még barátnőnek valo se nagyon van itt
2021. júl. 19. 15:23
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos. Tehetném már nem itt lennék, de még pár évet biztos itt kell szenvednem:D

kb 1% esély van rá,hogy sikerrel járok, de meg kellett próbálnom. Fészen is tudom vannak ilyen csopik , de nem szerettem volna ha egyből látják az ismerősök és barátaim is,egyéb okok miatt..

2021. júl. 19. 16:03
 3/6 anonim válasza:
Facebookos csoportok sem érnek semmit sajnos...
2021. júl. 19. 16:18
 4/6 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem, heves megyében lakom , tarján kb 1 óra. 28 éves vagyok...ha gondolod írj
2021. júl. 28. 23:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Kicsit későn reagàlok ne haragudj, nem tudok neked privàtot írni sajnos :( ha te tudsz akkor írj kérlek. :)
2021. szept. 25. 08:59
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Nem tudom hogy még aktuális e még a kérdésed?

Csak lány barát jöhet szóba vagy esetleg a másik nemmel is szívesen barátkoznál?

2022. febr. 5. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!