Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve lelkizni valakinek...

Nincs kedve lelkizni valakinek? 16L

Figyelt kérdés
Kicsit osszejottek a dolgok az eletemben, es a barataimra nem igazan szamithatok ilyen kerdesben. Jo lenne oszinten beszelni valakivel. Ha lehet ne sokkal legyel idosebb. Tenyleg csak kolcsonosen szeretnék lelkizni valakivel, baratkozni, ha nem laksz messze akar majd programozni, meglatjuk. Messengeren, akar hivasban, irasban, hanguziben... Mivel dolgozok nap kozben nem mindig tudok valaszolni, de amikor a kezemben van a telefon en valaszolok❤️

2021. júl. 23. 10:22
 1/6 anonim válasza:
Én 13évvel vagyok idősebb nálad sajna,pedig lelkiznék veled.
2021. júl. 23. 10:27
 2/6 anonim válasza:
#1 Lelkiznék=szexelnék, mi? :D
2021. júl. 23. 10:31
 3/6 anonim válasza:
Nő vagyok és hetero ,tehát nem. Csak nekem is szűkségem lenne valakire akivel lehet beszélni.
2021. júl. 23. 10:37
 4/6 anonim válasza:
21 vagyok és lány, bár a találkozás nem jönne össze valószínűleg, de lelkizhetünk. Ha gondolod írj 😁
2021. júl. 23. 14:21
 5/6 anonim válasza:
Majdnem megkérdeztem, hogy mit dolgozol 16 évesen, aztán beugrott, hogy nyáriszünet van... :D
2021. júl. 23. 16:41
 6/6 anonim válasza:
Ha van kedved, akkor írj.
2021. júl. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!