Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akad itt olyan lány, aki...

Akad itt olyan lány, aki szeretne velem beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mennyi esély van rá, hogy itt találhatok egy lányt, akivel tudok beszélgetni, mivel sokan nem azok, akinek kiadják magukat, vagy csak simán elmennek pár beszélgetés után.

Rólam annyit kell tudni, hogy 16 éves fiú vagyok, lehetőleg te is legyél 15-16 éves. Barna rövid hajam és barna szemem van. 62kg és 178cm magas vagyok, sok rokonom mondja, hogy szép vagyok, de én nem tartom magam annak. Hobbijaim között szerepel a biciklizés, fényképezés, videójátékozás, úszás, kirándulás, és még elég sok minden. Sajnos lelkileg egy roncs vagyok, mivel a szüleim tönkretettek, és elég megterhelő volt nekem az utóbbi pár év.

Belső tulajdonságaim között van, hogy kedves, megértő vagyok, jó tanácsokat tudok adni, és bármilyen problémát meghallgatok. Cigizni, illetve alkoholt fogyasztani nem szoktam, sosem próbáltam ki egyiket sem.

Rossz tulajdonságaim között van, hogy néha önfejű vagyok, és néha picit lusta.

Nos ennyit szerettem volna írni magamról, ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, akkor írj privátot :)

További szép estét!


2021. júl. 25. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Transz lány is írhat?
2021. júl. 25. 20:33
 2/5 anonim válasza:
Sziaa! Én nagyon szívesen beszélgetnék veled😇
2021. júl. 25. 20:42
 3/5 anonim válasza:
szia, írj, ha gondolod^^
2021. júl. 26. 08:58
 4/5 anonim válasza:
Irj, ha szeretnéd
2021. júl. 26. 09:21
 5/5 anonim válasza:
Szívesen beszélgetnék veled. 18 leszek amúgy..
2021. aug. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!