Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » BME Schönherz koliban mennyire...

BME Schönherz koliban mennyire vannak lányok?Még mindig él a régi mondás hogy 1024(kettő a tizedken)?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 19:52
 1/7 anonim válasza:
Egy szinten 4-8 a max.
2021. aug. 13. 11:55
 2/7 anonim válasza:

18 emelet van és minden emeleten van minimum egy darab lányszoba, egy szinten van 16 szoba, ebből egy a szintfelelős szobája, a maradék 15 szobába, meg 4-4 ember lakik.


Schönherz koliba nem minden lány jár a VIK-re, laknak ott más karokról is lányok.


Mostanában a VIK mérnökinfón 1:15 a lányok arány nagyjából, magasabb mint régebben volt, villamosmérnökire kicsivel nagyobb az arány. Ha lány vagy nem kell parázni, nem fognak atrocitások érni téged, főleg inkább kedvesség és körberajongás nyilván ha hagyod.

2021. aug. 18. 14:41
 3/7 anonim válasza:
Lány vagyok, és nem mondom, hogy nem fognak atrocitások érni, de azt igen, hogy hozzá lehet szokni. Ha kifejezetten lányos lány vagy, nehezebb lesz, én legalábbis ezt tapasztalom, most leszek harmadéves.
2021. aug. 18. 15:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Háth de én fiú vagyok
2021. aug. 18. 16:00
 5/7 anonim válasza:

Hát szerintem egyetemre főleg a BME-re ne azért menjél, hogy csajozzál. Szerintem tisztességesen tanuljál, és el lehet menni szabadidőbe csajozni.


BME-s fiú, a sokadik félévemet kezdem meg. (nem a VIK-re járok)

2021. aug. 18. 17:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen tanulni megyek oda csak szeretném elkerülni azt ami most szakgimiben volt hogy úgy érzem sok mindenből kimaradtam mert a tanulmányaimmal foglalkoztam tulságosan ami nem gond nekem csak nem szeretném hogy egyetemen is így legyen.Szeretnék jobban szociális életet élni egyetem alatt.
2021. aug. 18. 20:19
 7/7 anonim válasza:
Egyetemen tuti megtalálod azokat az embereket akikkel jól tudod élvezni az életet. A másik rengeteg kocsma és szórakozási lehetőség van ahová akárki mehet, nem kell ilyenek miatt aggódni. Gondolom mivel kolis leszel, vidékről jössz ott azért sokkal kevesebb szórakozási lehetős vég, itt rengeteg lesz, nem kell parázni.
2021. aug. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!