Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik imádnak társaságban lenni, esetleg bulizni?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen emberekkel ismerkednék, lehetőleg Budapesten. 17L

2021. aug. 6. 23:54
 1/9 anonim válasza:
Attól függ neked mit jelent a buli. Ha azt hogy nem is tudsz magadról akkor nem én vagyok ebben a jó partner de ha kultúrált keretek között marad a bulizás azt kifejezetten szeretem.
2021. aug. 7. 00:23
 2/9 anonim válasza:
#1 Az ilyen gyerekparty, nem?
2021. aug. 7. 03:52
 3/9 anonim válasza:
Attól függ milyen a társaság.
2021. aug. 7. 06:05
 4/9 anonim válasza:
#2 az a gyerekparty mikor eszméletlenre iszod magad :D ezt szokták csinálni a 16 évesek mikor próbálgatják a szárnyaikat, de előbb utóbb mindenki kinő belőle - van aki előbb, van aki később.
2021. aug. 7. 08:12
 5/9 anonim válasza:
#5 nehogy azt hidd. 30+ évesen is ezt csinálják.
2021. aug. 7. 08:52
 6/9 anonim válasza:
Tudom, ezért irtam hogy van akinek később nől be a feje lágya xd
2021. aug. 7. 08:56
 7/9 anonim válasza:
Vagy soha... Nekem a főnököm akarja, hogy menjek a céges piálásra a párom fellépése helyett. Hát majd ha piros hó esik, az se érdekel ha kirúg emiatt, nem akarok ilyen helyen dolgozni.
2021. aug. 7. 09:24
 8/9 anonim válasza:

Ez a társaságtól meg a buli fajtájától is függ azért nem kis mértékben. :D

Nekem a discok túl zibbányosak, nem mennék oda, de a közterezést/kocsmázást/házibulit mindig adom. :D

2021. aug. 8. 22:24
 9/9 anonim válasza:
Én olyan vagyok, kedves kerdezo. Ha gondolod írj.
2021. aug. 11. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!