Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Értelmes embereknek, akik...

Értelmes embereknek, akik szeretik a mélyebb témákat, van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
INTP lány vagyok (azoknak, akiknek fontos az MBTI). Elsősorban a saját korosztályomra gondoltam (tinédzserek, fiatal felnőttek, de írhat más is). Legjobban a pszichológia és a biológia érdekel, de bármiről szívesen beszélgetek. Ha valakinek van kedve, írjon ide és ráírok, vagy dobjon egy privátot.

2021. aug. 12. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Van kedvem, de én inkább műszaki beállítottságú vagyok, esetleg művészet.
2021. aug. 12. 12:06
 2/24 anonim válasza:
Írj, én szeretem a pszichológiát sokat is olvastam. A biológia rész annyira nem, de alapvető dolgok ott is érdekelnek. 23/F
2021. aug. 12. 12:12
 3/24 anonim válasza:
Itt a gyk-n mély témákat? Hmmm... Csevegjünk az önkifejezés módszereiről pl..
2021. aug. 12. 12:30
 4/24 anonim válasza:
Én a pelyhet szeretem!
2021. aug. 12. 12:35
 5/24 anonim válasza:
Szia, én INTJ vagyok. Biológia kicsit tág fogalom. Ezen belül mely témakörök érdekelnek? Mivel pszichológiát is írtál feltételezem az agy működése, illetve az ezáltal meghatározott személyiségbeli jegyek foglalkoztatnak. Ha gondolod beszélhetünk MBTI-ről, emberekről vagy bármi másról.
2021. aug. 12. 13:27
 6/24 anonim válasza:

Én valami kalandor vagyok az MBTI szerint, de nem tetszik benne, hogy bekategorizálja az embert, eddig akárhányszor töltöttem ki az MBTI tesztet, mindig az elmúlt hónapok hangulata, történései alapján kaptam egy visszajelzést, de úgy gondolom, hogy ezeknél a "dobozoknál" azért jóval tágabb a személyiségünk.


Egyébként én is elég racionális típus vagyok, engem is érdekel pszichológia. Biológiából leginkább az CRISPR-es kutatások eredményei azok, amik érdekelnek és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hova jutnak majd vele.


Szívesen beszélgetnék :) Fiatal felnőttbe 24 évvel még beleférek? :D

2021. aug. 12. 13:34
 7/24 anonim válasza:

5-ös vagyok, 6-osra reagálva: Az MBTI egy spektrum. Elképzelhető hogy a 4 betűből akár többnél is a határ közelében vagy ezért a teszt pontatlanságából adódó szórás már sokszor átdob a túloldalra. Ettől a kategorizálás még nem butaság és valóban jól lefedhetők az emberek a 16 típussal.


A személyiséged valóban tágabb mint ezek a dobozok, ezért nem is a személyiségedet hanem a személyiség típusodat próbálják ezek a tesztek megmondani. Az egyedi személyiség nem azt jelenti hogy nem lehetsz magyar vagy fiatal felnőtt - elvégre ezek is "dobozok". Hasonlóan, attól hogy te például ISFP (kalandvágyó) vagy még lehetsz gyökeresen más ember mint egy másik azonos MBTI osztályba tartozó személy.

2021. aug. 12. 13:53
 8/24 anonim válasza:

A teszt akkor működik ha hosszú távú tapasztalatok alapján és objektívan tudsz magadról válaszolni. Meg ha kifejlett személyiséged van, ami mondjuk manapság egy egyetemista esetén 30 előtt kizárt, hiszen gyakorlatilag még kisgyerek. Nem beszélve arról, hogy ha beleviszed azt a nárcisztikus, ostoba és beteg elképzelést, hogy minden ember különleges, akkor kár vele fáradni :D


Egy estp-a

2021. aug. 12. 14:23
 9/24 anonim válasza:

Te jó ég mi ez a betűs hülyeség xd

Nem akarok senkit megsérteni vele, de kit érdekel ez? Aki ismeri magát annak nincs szüksége kategóriára, aki nem iusmeri magát az meg nem is kaphat normáliusat. Amúgy #8 ha beleviszed azt a nárcisztikus, ostoba és beteges elképzelést hogy nem minden ember különleges akkor kár vele fáradni 😂 mindannyian másak vagyunk, mások a motivációink, máshogy szocializálódtunk, mások a reakcióink bizonyos esetekre.


Egy ember, aki nem bújik betűk mögé

2021. aug. 12. 17:08
 10/24 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek, írj rám kérlek egy rövid bemutatkozoval és írni fogok.
2021. aug. 12. 17:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!