Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mire számitsak a gólyanapon? ...

Mire számitsak a gólyanapon? Hogyan ismerkedjek a többiekkel, úgy hogy még senkit nem ismerek.

Figyelt kérdés

Tudom már más is feltette ezt a kérdést..

De mégis szeretnek még infoval gazdagodni mert nagyon rá paráztam erre a témára



2021. aug. 12. 16:11
 1/5 anonim válasza:
Az a szerencséd hogy egy csomó ember lesz ott, aki ugyanolyan egyedül lesz mint te. Beszélj minél több emberrel.
2021. aug. 12. 16:24
 2/5 anonim válasza:

Hidd el,nem te leszel az egyedüli,aki senkit sem ismer.


A gólyatabor pont erre van kitalálva,hogy mindenki ismerkedjen össze.


Szóval nem lesz egy nehéz dolog.

2021. aug. 12. 16:30
 3/5 anonim válasza:

Ne legyél flegma, legyél kedves és mosolyogj mindenkire, akkor nem lesz semmi gond. Amúgy meg abból fog állni az egész, hogy szanaszét szívatnak mindenkit. Szóval nem lesz időd ilyenen gondolkozni.


Nálunk pont ez volt a gond. Az egész osztállyal. Az enyém egy borzalom volt, mert sok értelmiség jött, meg már túl voltunk szekálva, meg is mondták ilyen sz.r még soha nem volt. Tagozattól is sok minden függ.


Ez csak az én sztorim, nem minden iskola ilyen, sőt. Amúgy általában a gimik gólyája sokkal rosszabb, mint pl egy szakközép, szerintem nem kell részleteznem, hogy miért.

2021. aug. 12. 16:50
 4/5 anonim válasza:

OFF: Először is próbáld meg helyesen használni az igekötőket (ráparáztam).:

[link]

Mindenképpen segíteni fog abban, hogy értelmesebb emberekkel tudj barátkozni. ;)

ON: Valószínűleg szívatós feladatok lesznek, én elég megalázónak tartottam a középiskolai gólyatábort, habár nem volt annyira durva, csak ilyen "elmegy kategória". De simán kihagyható, valószínűleg nem a leendő osztálytársaiddal fogsz ismerkedni, szóval még értelme sincs.

Nálunk mellesleg még inni se ivott senki, szóval tényleg semmi értelme nem volt elmennem :D

2021. aug. 12. 16:52
 5/5 Hellmano válasza:
Add magad, ha vagány vagy, akkor a vagányak közé keveredsz, ha visszahúzódo, akkor odasodródsz stb. a lényeg ne játszd azt, ami nem vagy, mert úgyis kivet magából az a közeg pár nap alatt és hoppon maradsz, mert a másik sem vesz be azt maradsz a periférián majd.
2021. aug. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!