Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért van az hogy rengeteg...

Miért van az hogy rengeteg lány, nő kiírja ide hogy beszélgetne, barátkozna, ismerkedne, de mégsem ír vissza ha ráírnak?

Figyelt kérdés
Rengetegszer előfordult ez már, sőt 10-ből kb. 8-szor ez történik. De ennek mi értelme van így? Miért ír ki az ilyen ember ismerkedős, barátkozós kérdést ha nem gondolja komolyan?

#beszélgetés, barátkozás, ismerkedés
2021. aug. 15. 22:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ennek az az oka, hogy egy lány rengeteg üzenetet kap, és konkrétan napjai mennének rá arra, hogy minden egyes illetőnek válaszoljon, és érdemben elbeszélgessen azzal, aki ráír. Így értelemszerű, hogy a lányok elkezdenek szűrni/szelektálni a próbálkozó férfiak közül. Aki sablon üzenetet ír, nem tud kitűnni a tömegből, az megy a levesbe.
2021. aug. 15. 23:03
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, akkor itt nincs túl sok értelme ráírni egy nőre. Sajnos nem vagyok túl kreatív, sem nagy dumás.
2021. aug. 15. 23:11
 3/17 anonim válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, és fontos volt már kiírni, mert valóban idegesítővé kezd az ilyen válni.

Szerintem:

Sokan bele sem gondolnak csak kiírják, aztán, ha jön a privát, megijednek;

Az is lehet, hogy aki írna egy ilyen nőnek, az már le van tiltva, így jó, hogy nem is ér célba az üzenet, de nem is jön viszontválasz sem;

Van, hogy egy-két bemutatkozó szöveg után ignorálják egyből a másikat, tehát ezért lenne fontos a normális viselkedési mód.

Ez csak pár dolog, de sok oka lehet még, és nem csak a hapsikon múlik minden...

2021. aug. 15. 23:15
 4/17 Noren1989 válasza:
Hozzà kell tenni, hogy a legtöbben új felhasznàlók, asszem ràjuk vonatkoznak üzenetküldési szabàlyozàsok is.
2021. aug. 15. 23:32
 5/17 anonim válasza:

Mert itt az "ismerkedni akaró" nők csak szórakoznak! Unatkozó influencerek, akik élvezik, hogy hülyíthetik a sok kanos barmot...

A másik fele meg csaj társaságok, akik jókat röhögnek rajtatok, hogy mekkora lúzerek vagytok és bármit megtennétek, hogy szóba áljanak veletek...

A nőknek nincs szükségük az anonim oldalakon pasit keresni, mert a közösségi oldalakon is napi szinten aranybánya van nekik! Csak szórakozni járnak fel ide...

2021. aug. 15. 23:49
 6/17 anonim válasza:

Tán azért nem válaszol mert már rég tiltva vagy nála valami gyökérség/kéretlen faszkép/egyéb baromságod miatt. Így a te üzid nem is latja, tehát nem is tud válaszolni.

Hm? 😉😄

2021. aug. 16. 07:34
 7/17 anonim válasza:
6: aki letiltott, annak már írni sem tudsz üzenetet.
2021. aug. 16. 07:40
 8/17 anonim válasza:
De tudsz. Csak nem érkezik meg soha...
2021. aug. 16. 08:07
 9/17 anonim válasza:

#7 de tudsz, csak nem kapja meg.



Én írtam már ki több kérdést, de mivel hosszútávú barátokat kerestem, így azoknak nem írtam akik a bemutatkozás alapján nem tűntek potenciális beszélgetőpartnernek. Sosem magam szórakozására írtam a kérdéseket, de az is tény, hogy összesen már vagy 50-60 személy írt privátot és kb 2-vel lett hosszútávú barátság, hiába írtam vissza az embereknek 80%-ban.


De jah, sok a kanos gyökér is, aztán manapság inkább a kérdések között leresgélek és úgy írok rá emberekre, mert kérdés kiirással csak azt érem el, hogy a hozzád hasonlók puffogni kezdenek, hogy miért nem kapnak választ, vagy egyéb dolgokon akadnak ki. Igazából azért is kaptam már leszólást, hogyha visszaírtam, de nem úgy ahogy elvárták. Kinek kell ez?


Nem mellesleg, hiába írja ki az ember hogy csak barátkozna, így is betalálják akik kapcsolatot keresnek, és miután a közeledésük viszonzatlan marad, elkezdenek pattogni, hogy csak álltatva voltak és átverve, amikor már az elején szó sem volt párkapcsolatról.


21L

(Nem kérek privátot)

2021. aug. 16. 08:16
 10/17 anonim válasza:

Na azért pasiban is van ilyen,kiírja hogy ismerkedne,de semmit nem kérdez,nekem kell faggatnom.

Amúgy lehet nem jössz be nekik.

2021. aug. 16. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!