Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Holnap esti tűzijáték? Kinek...

Holnap esti tűzijáték? Kinek nincs még társasága?

Figyelt kérdés
Középkorú, budapesti urak jelentkezését várom elsősorban. Középkorú, budapesti hölgy vagyok. Hátha adtam ezzel másoknak is ötletet ismerkedésre.

2021. aug. 19. 19:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát nem tudom. Úgy értem, ha már egy ideje beszélgetnénk, ismerkednénk, és lenne szimpátia, akkor persze, jó program lehet. De így kicsit fura, nem?
2021. aug. 19. 19:58
 2/14 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: ebben igazad van tökéletesen. :)


Várhatnánk akár jövő év augusztus 20.-áig is, csak az egy kicsikét még messze van. Vagy akár két év múlva...?

2021. aug. 19. 20:08
 3/14 anonim válasza:
Csak egy kérdés: angoltanár végzettséged van?
2021. aug. 19. 20:17
 4/14 anonim válasza:

Nekem nincs társaságom és nem vagyok budapesti + még középkorú sem...

de fel tudnék utazni, mert nincs messze, és inkább előny, hogy középkorú vagy.

Még valami: Lehet hogy pont azért nincs társaságom, mert Te lettél volna az, csak végül gondolkodtál és túlgondoltad. Nem lennék meglepve ha ötödjére is beléd futnék ezen az oldalon 🤔 - már ha az a személy vagy, akire gondolok. Lehet hogy nem.

2021. aug. 19. 20:29
 5/14 anonim válasza:

Nekem sincs még társaságom és középkorú sem vagyok még, ellenben Pesten lakom, és szívesen megnézném, ha lenne olyan hölgy, akit elkísérhetek.

25F

2021. aug. 19. 20:38
 6/14 anonim válasza:

Én is gondoltam ilyen kérdésre, bár még nem 100% hogy megyek (sem az h egyedül megyek).


Honnan néznétek?

Nekem ezen vágyaim lennének

1. Lehessen látni

2. Ne legyen nagy tömeg, de azért nem kell exkluzivnak lennie

3. Ugyanis... Ingyenes jobb vóna :P

2021. aug. 19. 21:14
 7/14 anonim válasza:
Másodsorban akkor ajánlom jó magam, a magam 27 évével.
2021. aug. 19. 22:02
 8/14 anonim válasza:

Tűzijáték az kell nektek

Nézzétek hogy lőnek el több mint 1 milliárd forintot

2021. aug. 19. 22:11
 9/14 A kérdező kommentje:

Kicsit módosítok az elképzeléseimen: hozzám hasonló korú hölgyek is írhatnak. Előny lenne, ha egyedülálló/rossz párkapcsolatban élő vagy és nincs gyermeked/vagy már nagykorú.


Barátnővel/barátnőkkel is el tudnám képzelni a barátságot, illetve közös programokat - akár hosszabb távon is.

2021. aug. 20. 07:19
 10/14 A kérdező kommentje:
A rossz párkapcsolatban élőket segíteném, hogy újra összemelegedjenek a párjukkal - ha ezt szeretnék -, megszűnjön az elhidegült lelkiállapot vagy újabb, szerencsésebb kapcsolatuk lehessen.
2021. aug. 20. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!