Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sajnos nagoyn felek mi lesz...

Sajnos nagoyn felek mi lesz holnap (szept 1)tegnap panikrohamom volt miatta (?)

Figyelt kérdés
Gyomorgorcsom van, hogy egyedül leszek. De 2 lannyal beszélek (ugyanabba az osztályba megyke, csak osszevezstem anno a "barijaimmal") es az egyikkel elméletileg egymás mellet fogunk ülni. Pszichológushoz járok, depresszióm es szorongasom van, emiatt alig ettem. Egyszerűen majusba szar volt es meg mindig felek nagyon. Valami tippetek van mi segíthet?

2021. aug. 31. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Egy kis nyugalom segít. Csak lazán, odamész holnap és lesz ami lesz. Engem se fogadtak be, kiközösítettek mindig is, de tettem rá magasról.
2021. aug. 31. 19:15
 2/4 anonim válasza:
Szia! Valamilyen szinten átérzem a helyzeted, tudom milyen nehéz. Érdemleges segítséget ilyen esetben nem tudom, hogy hogyan tudnék adni interneten keresztül, hisz nyilván nem tudom megoldani a problémát. Ezeken a körülményeken kívül csak azt tudom mondani, hogy próbálj odafigyelni magadra. Egyél valamit akkor is ha rosszul érzed magad, figyelj arra, hogy rendesen lélegzel, pihend ki magad, csinálj valamit amit szeretsz, próbáld elterelni a figyelmed. És ha bármikor beszélni szeretnél róla, ha gondolod írhatsz privátban is :) Fel a fejjel
2021. aug. 31. 19:18
 3/4 anonim válasza:

Pánikrohamra én talán tudok egy alternatív megoldást.

Ugye a probléma a pánikrohammal hogy előre félsz hogy pánikrogamot kapsz és pont emiatt kapsz pánikrohamot.

Nos szeretném felhozni azt a megoldást hogy csináld az ellenkezőjét és menj bele egyenest a pánikrohamba félelem nélkül.

(Ha hasonlattal akarok élni ezt kb. Úgy kell elképzelni mint a korra legendájából az a jelenet amikor korra zaheerral együtt meditál)

2021. aug. 31. 19:52
 4/4 anonim válasza:
Te vagy a falusi fiu?
2021. szept. 1. 01:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!