Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok ehhez lelkes...

Hol találok ehhez lelkes embereket?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel annyi borzalom van a városban, és sokszor segíteni sem tud a hatóság, szívesen összeülnék pár szintén elhívatott emberrel megtárgyalni, hogy mit tehetnénk az ügyben. Akár egy védelmi hálózatot is kialakíthatnánk mondjuk olyanok számára, akiknek muszáj elszakadniuk otthonról, de nincs hová menniük. Ez az ötletem eddig, szóval kérlek ne kérjetek konkrétumokat. Együtt szeretném kidolgozni a szervezet működését. Minden ötletet, tanácsot szívesen fogadok.

2021. szept. 2. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok egyébként.
2021. szept. 2. 20:18
 2/11 anonim válasza:
Sok sikert!
2021. szept. 2. 20:28
 3/11 anonim válasza:
Akkor ezek szerint te nem ismered a tolvajkergetőket.
2021. szept. 2. 20:30
 4/11 anonim válasza:

Kérdező, nem hiszed el, de én is hasonló dolgokon töröm a fejem már egy jó ideje!


Sőt, már néhány ötletet összegyűjtöttem - csak éppen nem találtam lelkes követőket eddig sehol.


Végre egy olyan embert találtam ezen az oldalon, akit még érdekel a szociális biztonság kérdése!

2021. szept. 2. 20:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Írjon nyugodtan, akit érdekel. :) Örülök, hogy vannak még hasonló emberek. Szívesen elolvasnám az ötleteidet. :)
2021. szept. 2. 20:33
 6/11 anonim válasza:
Jó lenne inkább privátban, mert akkor nagyobb összetartás lehet belőle!
2021. szept. 2. 20:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen. Én is privátban gondoltam.
2021. szept. 2. 20:42
 8/11 anonim válasza:
Szoval ha uldoz a maffia akkor te megvédesz... oke
2021. szept. 2. 21:17
 9/11 anonim válasza:
Nem torvenyes sajnos az elkepzelesed. Komoly bajba keverheted magad, ha tobbed magaddal neki allsz onbiraskodni meg rendort jatszani. Ha mar tenni szeretnel valamit akkor jarjatok korbe etellel, vagy valami jotekonysagi dolgot szervezzetek.
2021. szept. 2. 21:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet a program része. :)
2021. szept. 2. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!