Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20-25 év közötti fiúk, KIZÁRÓL...

20-25 év közötti fiúk, KIZÁRÓLAG barátkozni?

Figyelt kérdés

Sokan nem hisznek benne, de én még mindig nem adtam fel. Csak akkor írj, ha te is hiszel az ilyesmiben legalább kicsit.

Nekem sok esetben eléggé hiányzik egy hozzám közel álló bizalmas férfivélemény egy-egy helyzetben, meg az az érzés, amit a fiú-lány barátság ad, mintha védelmező bátyóm lenne.

Írj privátban, és ott bemutatkozok:)



2021. szept. 14. 22:16
 1/10 anonim válasza:

Ha simpeket akarsz keresni,csinálj onlyfans-t.

Egy igazi férfi és egy igazi nő nem pazarol időt érdektelen,céltalan kapcsolatokra. Csak akkor maradnak együtt,ha akarnak egymástól valamit.

Sajnos ez az igazság,embrace it.


Ha pedig potenciális partnereket biztonság kedvéért,akkor ismerkedj a való életben.

2021. szept. 14. 22:28
 2/10 anonim válasza:
OK, hogy nem kapcsolat, meg nincs szex, de közös maszti azért mehet?
2021. szept. 14. 22:57
 3/10 anonim válasza:

Ugyanúgy keresd őket, mint a barátnőket. Nem lehetetlen, nekem is vannak fiú barátaim, akiknek kapcsolataik vannak, tehát nem én vagyok a gonosz, aki friendzonolja őket, hanem valódi barátságokról van szó.

Nem engem keresel, mert én nem hiszek az online barátkozásban meg srác se vagyok, de sok sikert, nem lehetetlen.

2021. szept. 15. 00:21
 4/10 anonim válasza:

Írj rá bármelyikre,hogy unatkozol és átjöhetnének.

Hidd el,mindegyik igent fog mondani,ha van ideje.

Egy igazi férfi és egy igazi nő nem pazarol időt érdektelen,céltalan kapcsolatokra. Csak akkor maradnak együtt,ha akarnak egymástól valamit.

Fordítom neked : Ez azt jelenti,hogy akkor fog veled huzamosabb ideig beszélni,amíg tetszel neki.

Ha nem tetszel neki lekoptat. Ha keveset beszél veled annak az lehet az oka,hogy nem akar bunkó lenni néha beszél veled,esetleg a pullawayt próbálgatja.

Ha meg sokat,akkor nyilvánvaló.

Csak kérdezd meg,hogy átjönne-e. :)

Barátság férfi és nő között akkor sincs,ha egyik félnek sem tetszik a másik. Na mondjuk akkor végképp nincs.

Ha mindegyik fél őszinte,akkor kampec.

Ha nem,akkor megjátsza magát mindkettő. És mindketten ugyanabban a tudatban élnek,és nem tudják egymásról ezt.

Így érthető gondolom.

2021. szept. 15. 00:27
 5/10 anonim válasza:
Barátkozhatunk, ha gondolod. Van párom, így tényleg csak barátság. Nálunk nem gond, hogy lány vagy, teljes mértékben megbízunk egymásban, nem lesz féltékenység, meg hasonlók, sőt idővel őt is megismerheted majd. Viszont mi nappali életmódot élünk, ha esetleg majd találkoznánk, akkor az mindenképpen nappal lenne, nappali programokon. Nem kora reggel, én se vagyok egy korán kelő típus, meg ha messze lakunk egymástól akkor oda is kell érni (bárhova elmegyünk Magyarország határain belül, külföldre egyelőre a covid mizéria miatt nem). Ha gondolod, írj és ismerjük meg egymást :)
2021. szept. 15. 08:47
 6/10 anonim válasza:
29 év még belefér?
2021. szept. 15. 11:06
 7/10 anonim válasza:
Fiúkat lehet találsz, de férfikat nem. Keress inkább egy normális férfit akivel együtt vagy és kérd az ő véleményét, lehet ám velük beszélgetni is ha kifogsz egy normálisat.
2021. szept. 15. 14:04
 8/10 anonim válasza:
Én talán egy kicsit hiszek még benne, de sosem barátság lett a vége. Ilyenek vagyunk mi férfiak és nők. Hátha nem fogsz ki egy álszent madarat, aki majd évekig hiteti, hogy a barátod, miközben szimplán nem meri elmondani, hogy mit akar, mert fél, hogy akkor eltávolodtok egymástól. Többször előfordul ez, mint talán gondolnád, de a legjobb valóban az, ha nem tudunk mindent :D
2021. szept. 16. 18:51
 9/10 anonim válasza:

Én azt mondom higgy benne! Elhiszem, hogy úgy érzed kellene egy fiú barát. Fordított esetben én is így éreznék. És szerintem kell is. Hiszek a fiú-lány barátságban, nekem is van lány barátom, rengeteg lány haverom (sőt a legjobb barátom egy lány! :D ). Mostanában nagyon trendi azt mondani, hogy egy IgAzI fÉrFi sem barátkozik nőkkel, meg mindnek hátsó szándéka van vagy csak az alkalomra vár. Nem igaz! Sajnálom azokat a férfiakat akik tényleg így éreznek, akik nem képesek a nők teste mőgé látni, mert szerintem sokat hagynak ki. Mindig is szerettem lányokkal barátkozni, mert teljsen más mint fiúkkal. Sokkal érettebbek a fiúknál, sokkal lekizősebbek, lehet velük komolyan beszélgetni, és ezek mellett ők is szeretnek hülyéskedni. Illetve nekik is teljesen más egy fiú barát mint egy barátnő. Tudom, hogy kevés fiú van aki tényleg tud barátkozni a nőkkel, de szerintem meg fogod tudni különböztetni az olyat a többitől. A környezetemben még a saját fiú barátaim sem értik, hogy hogyan nem feküdnék le velük, meg hogy hogy nem mászok rájuk egy egy buliban... (mikozben olyan mintha a húgaim lennének...).

A 8-asnak pedig igaza van. Sok az álszent és sok a félénk srác aki csak nem meri elmondani hogy többet érez. De remélem majd mögé látsz a dolgoknak. Tényleg vannak, akik csak barátkozni szeretnének.

Ne add fel!

( Jah és mellékesen, mielőtt valaki kételybe esik és gonosz gondolatok támadják meg, 22 vagyok, férfi és nem fiúcska, illetve 100% hetero )

2021. szept. 17. 00:05
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is van fiu-lany baratsag. Nekem a legtartosabb barati kapcsolatom egy fiuval van. Szerintem higgy benne tovabbra is. Es egyebkent szerintem egy minimalis testi vonzalom nem art, en emiatt nem zarkoznek el senkitol se.

Sok sikert :)

2021. szept. 17. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!