Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan fiatalok,...

Vannak itt olyan fiatalok, akik végeztek már önkéntes tevékenységet külföldön, vagy mostanában terveznek ilyesmit?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, terveitekre ezzel kapcsolatban. Főleg a 18-30 éves korosztály válasza érdekel.

2021. szept. 17. 15:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen, 18 és 30 éves korom között. :) De már több mint 10 éve volt, így sajnos már nem nagyon vagyok fiatal. Azért ha tudok segíteni, kérdezz bátran.
2021. szept. 17. 16:46
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szívesen meghallgatnám a történeted. Igazából minden érdekel a témával kapcsolatos tapasztalataidból. :)
2021. szept. 17. 16:48
 3/14 anonim válasza:
Első vagyok, este megírom priviben a sztorit. :)
2021. szept. 17. 17:12
 4/14 anonim válasza:
Én is tervezek, EVS-sel, és úgy néz ki, menni is fogok.
2021. dec. 15. 15:15
 5/14 A kérdező kommentje:
És merre mész? :)
2021. dec. 15. 23:51
 6/14 anonim válasza:
Egy ökofaluba,Németországba főzni.
2021. dec. 16. 00:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Waooo... És milyen papírok kellettek hozzá?
2021. dec. 16. 16:14
 8/14 anonim válasza:
Hát, pár napja mondtak igent, szóval még a papírokról nem tudok olyan sok mindent. De kelleni fog egy negyedik oltás, mert két Sinopharmot kaptam, aztán meg egy Pfizert. És csak akkor fogadnák el, ha johnsont kaptam volna. Egyébként 5 napra karanténba kellene menni, olvasd el, Németország beutazás. Talán te is tervezel ilyesmit? Szurkolok, hogy neked is sikerüljön valami! Facebook csoportban is van egy csomó lehetőség. Alig akartam elhinni, hogy tényleg van ez a lehetőség. Nyelvet tanulhatsz, miközben dolgozol, kapsz egy kis zsebpénzt is, fizetik az oda-vissza utat, utazol, új embereket ismerhetsz meg. Később esetleg hozzájárulhat ahhoz is, hogy könnyebben el tudj helyezkedni. Persze egy kis szerencse is kell, hogy téged válasszanak, ugyanúgy mint az álláskeresésnél. Csak itt nem a tapasztalatra mennek rá, hanem a lelkesedésre, motivációra.
2021. dec. 16. 16:56
 9/14 anonim válasza:
Kell írni egy motivációs levelet, miért szeretnél ott dolgozni.
2021. dec. 16. 16:58
 10/14 anonim válasza:
18-30 éves korig lehet erre jelentkezni. Szóval ez egy ilyen once in a lifetime experience
2021. dec. 16. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!