Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Másnak is hiányoznak az...

Másnak is hiányoznak az életéből a mély és komoly baráti beszélgetések?

Figyelt kérdés
Van köztetek aki szeretne ismerkedni, beszélgetni? 40 F

2021. szept. 29. 08:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Igen, én ugyanígy vagyok, mint te

Szívesen barátkoznék.

2021. szept. 29. 08:57
 2/25 anonim válasza:
Nekem az utóbbi 1 évben sikerült több új barátra szert tennem, de legalább a felénél sajnos azt tapasztalom, hogy a mély, komoly beszélgetések azt jelentik számukra, hogy nyomják rám az életük nyomorúságát, panaszkodnak, pesszimisták, mindenhez negatívan állnak, én meg csak akkor juthatok szóhoz, ha velük kapcsolatos a megjegyzésem. Viszont érdeklődés, kérdezés csekély a részükről irányomba. 2 ilyen energiavámpírt száműztem is most az életemből.
2021. szept. 29. 09:02
 3/25 anonim válasza:
Nem igazán, ritkán van közös témám másokkal. Család és munka mellett inkább a hobbijaimmal törődöm, kifejezetten élvezem ha ilyenkor egyedül hagynak.
2021. szept. 29. 09:25
 4/25 A kérdező kommentje:
Nálam a mély kapcsolatok elkoptak. Próbálok felépíteni újakat de csak a felszínességig jutok! :-( Mindenki rohan és siet, nincs ideje mással foglalkozni.
2021. szept. 29. 09:49
 5/25 anonim válasza:

Nekem is szükségem volna igazi barátokra, tartalmas, inspiráló beszélgetesekre, de sajnos elég hasonló tapasztalataim vannak, mint 2.-nak.

De a reményt én sem adtam fel. ;)

2021. szept. 29. 10:02
 6/25 anonim válasza:

Részben igen, bár én inkább az olyan barátokat hiányolom, akiknek nem csak munkából, családjából / párkapcsolatából áll az élete, hanem nyitott spontán dolgokra.


Itt vagyok 20-on évesen és a környezetemben mindenki úgy éli az életét, mintha csak egy biorobot lenne.

2021. szept. 29. 10:32
 7/25 anonim válasza:
Hiányoznak, bizony. Ráadásul felnőttként meglehetősen nehéz barátokat szerezni, akinek megmaradtak a régi ismeretségek, sokan közülük nem nyitottak újakra, mások élik az életüket és nincs kedvük új kapcsolatokhoz.
2021. szept. 29. 10:33
 8/25 anonim válasza:

Nagyon hiányzik, sőt a kirándulások is, nevetéssel, beszélgetésekkel.


53 f,Bpest

2021. szept. 29. 11:19
 9/25 anonim válasza:
8. Ajánlom a túratárs oldalt.
2021. szept. 29. 11:37
 10/25 anonim válasza:

Én ismerkednék, beszélgetnék - csak az internetes párkapcsolatokban nem hiszek. A való élet talán magával hozza...


Barátságban viszont benne vagyok!


negyvenes hölgy

2021. szept. 29. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!