Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszbikus nőként barátkoznál...

Leszbikus nőként barátkoznál hetero férfival?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább elméleti, csak kíváncsi vagyok, mit gondoltok erről.


Lehet írni, hogy persze, milyen "barátkozás" lenne az.

Személy szerint, tartom magam annyira felnőttnek és érettnek, hogy tudnám ezt kezelni, ha ilyen helyzetbe kerülnék és nem lenne az, hogy valaki többet lát bele, mint ami valójában.

De a kérdés most tényleg inkább elméleti.


Ha válaszoltok, nem csak szavaztok, kifejthetitek részletesen.


25/f


2021. okt. 3. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha van közös érdeklődés stb.
Nem, semmilyen esetre sem.
Talán/egyéb, kifejtve
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:

Igen, nem is értem, mi a jelentösége barátság esetén a nemi orientációnak.

A barátságban nincs szerepe a szexualitásnak, ettöl kezdve mindegy.

Viszont ahhoz, hogy akárkivel is barátkozzak, megfelelö közös érdeklödés kell.

2021. okt. 3. 17:19
 2/12 anonim válasza:
A barátkozásnak semmi köze a szexualitáshoz. Hetero vagyok és vannak férfi barátaim megjegyzem, senki nem akar semmit a másiktól
2021. okt. 3. 17:29
 3/12 anonim válasza:

Még nem leszbikusként sem.

Egy pasi soha, de leírom lassabban is, hogy tutira mindenki el tudja olvasni: S O H A nem áll szóba olyan csajjal, akit nem dugna meg. Még munkahelyen sem, olyan helyzetben sem, amikor muszáj. Nem hogy barátnként... Ha pedig én barátkozni akarok csak, akkor semmi szükségem arra, hogy ő viszont állandóan meg akarjon dugni. Persze heteróként még megeshet, hogy rágerjedek egyszer, de egy leszbikus lány esetében ennek esélye 0, szóval mi értelme is lenne így a történetnek?

2021. okt. 3. 17:38
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elnézést, nem akartam a szexuális orientációra kiélezni a kérdést.

Csak valamiért szöget ütött a fejembe a gondolat.

2021. okt. 3. 17:47
 5/12 anonim válasza:
Ilyen beteges ffigyülöletet, mint amit a 3. produkál...
2021. okt. 3. 17:49
 6/12 anonim válasza:
Ebből is látszik, hogy van létjogosultsága a kérdésnek.
2021. okt. 3. 17:49
 7/12 Korina003 válasza:

Természetesen.

Fennt áll a kockázat, hogy a kedves barát elkezdhet többet éreni, mint ahogy minden fiú lány kapcsolatban előfordulhat. De ha tudja, hogy te a saját nemedhez vonzódsz talán még több mindent meg is tudsz vele beszélni, akár tanácsot is kérni. Hajrá. 😊

2021. okt. 3. 18:02
 8/12 anonim válasza:
Én igen, viszont se leszbikus nem vagyok, se pedig nő.
2021. okt. 3. 18:12
 9/12 anonim válasza:

A 3-asnak valami nagy baj van a fejében, nem kell vele törödni.

A barátság éppen arról, szó, hogy lényegtelen a másik neme, csak az "ember" számít. Aki ezt nem tudja felfogni, az vagy elmebeteg vagy rettentö primitív, vagy provokál.

A kérdésre: igen, mert ha valaki nekem szimpatikus, hasonló az érdeklödésünk, akkor barátkoznék vele, függetlenül az ö és az én nemi irányultságomtól.

2021. okt. 3. 18:57
 10/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2021. okt. 3. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!