Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok ehhez érdeklődőket?

Hol találok ehhez érdeklődőket?

Figyelt kérdés
Olyan hozzám hasonlóan keresztény fiatalokat keresek, akikkel rendszeresen eljárhatunk beszélgetni, találkozni, kirándulni. Elsősorban Budapest környékén képzelem el a dolgot. Van már egy ilyen csoportom, de annál jobb minél több érdeklődő van. :)

2021. okt. 26. 13:03
 71/112 anonim válasza:
Most azt hiszed, hogy én azok közé tartozom? El kell hogy keserítselek, én egy heteró ember vagyok, de nem ítélem el a más embereket, mert tudod én ezt sem a Bibliából veszem, hanem toleráns vagyok olyan emberekkel szemben, akik attól, hogy máshogy képzelik el az életüket, még nem kívánom őket lámpavasra.
2021. okt. 27. 21:53
 72/112 anonim válasza:

"nevén nevezni a dolgokat"


Hmm. Hát ez is egy tipikus, szeretettől gerjedő gondolatmenet.

2021. okt. 27. 21:55
 73/112 A kérdező kommentje:

Egyrészt majd te aztán biztos meg tudod mondani, hogy kit szeretek. Ez elég vicces.

Másrészt, azzal nem szeretsz kevésbé valakit, ha a nevén szólítod.

2021. okt. 27. 21:55
 74/112 A kérdező kommentje:

Miért jöttök mindig a szeretettel, amikor odapofátlankodtok rosszindulatúan egy nyilvánvalóan nem nektek szóló kérdés alá, szándékosan provokálva, mocskolódva?

Pont nem érdekel amúgy, hogy b-zi vagy e vagy nem.

2021. okt. 27. 21:57
 75/112 anonim válasza:
Legalább meglett az eredménye, hogy egy primitív, bunkó, másokat vegzáló kis kretén vagy, aki nem fogad el semmit és senkit sem, akivel képtelen azonosulni.
2021. okt. 27. 21:59
 76/112 anonim válasza:
De ahogy nézem, sajnos találtál hozzád hasonló álkeresztényeket itt, mert igen aktív vagy így este.
2021. okt. 27. 22:00
 77/112 A kérdező kommentje:

Akkor lettél volna ilyen kis jogvédő, mikor a kérdésnek estek teljesen indokolatlanul és rosszindulatúan. De azt nem ugye, mert egy vallásos embernek nincsenek jogai mert az nem divatos a liberális felfogásotok szerint.

De a langyikákat sajnálgatjuk ezerrel, brühühühü

2021. okt. 27. 22:01
 78/112 anonim válasza:
Én tényleg remélem, hogy a valódi keresztény emberek nem ennyire korlátoltak és gyűlölködők, mint te. Mert ha igen, akkor ez a világ megérett a pusztulásra.
2021. okt. 27. 22:01
 79/112 anonim válasza:
Nyilván vannak jogai, de ezek után nagyon leírtad magad, szóval meg van a véleményem, hogy valójában milyen ember is lehetsz.
2021. okt. 27. 22:03
 80/112 A kérdező kommentje:
Megsúgom... pont nem érdekel.
2021. okt. 27. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!