Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni egy 32 éves budapesti pasival? Sajnos kevés barátom van és egy haldokló párkapcsolatom ezért szívesen barátkoznék új emberekkel. Szeretek sportolni és túrázni. Akinek lenne kedve írjon privátot

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miert nem mented meg a kapcsolatod
2021. nov. 12. 08:54
 2/12 anonim válasza:

Szerintem is koncentrálj a párodra! Mi okoz problémát kettőtök között?

(Mert ez a nem törődöm a problémámmal hozzáállás nem túl vonzó...)

2021. nov. 12. 09:23
 3/12 anonim válasza:
Szerinted kinek kell egy ilyen férfi, aki már kifelé kacsingat egy kapcsolatból, amit nem megmenteni akar, hanem inkább tovább lépni? Ez negatív hatást kelt a nőkben, hiszen velük is ugyanez megtörténhet veled, amit nem akarnak megélni.
2021. nov. 12. 10:42
 4/12 anonim válasza:

Én ezen a megmentős dumán halok be. Mutassatok már egy kapcsolatot, amit "megmentettek". Túl sok sorozatot néztek, fel kéne ébredni!

Kérdező, te meg mi a francért nem lépsz ki a döglődő kapcsolatodból, jaaa, gyáva vagy, mint minden p@csös, mindig a nőre hagyjátok a dolgot. De mivel ő nem lép, valszeg a pénzedért van veled, így akarod leélni az életedet? Gratulálok! Biztos örök életed van, ha ennyire ráérsz!

2021. nov. 12. 12:25
 5/12 anonim válasza:
#4 Vagy ő él a nő pénzén és ezért nem hagyja el :D
2021. nov. 12. 12:28
 6/12 anonim válasza:
Amúgy lefogadom, hogy ha jönne valami atomkirály csaj, annak a kedvéért sem lépne ki a fostalicska kapcsolatából, csak hazudozna, sunyulna.
2021. nov. 12. 12:40
 7/12 anonim válasza:

Na kérdező, belecsaptál a sürűjébe, 😀😀

Felreppent a sok szúnyog és osszák az észt.


Azt például senki sem írta hogy jé előrelátó vagy,... Munkahelyet sem úgy vált az ember, hogy otthagyja a szart és aztán keresget jobbat.

Hanem akkor amikor már megvan a jobb hely.


Na de itt mindenki olyan okos és belelát a lelkedbe.

Kaptál is már egy egy konkrét személyiségtesztet.


Hehe, ide kell írnod és megismered önmagad, a sok önjelölt phszihómókus rád csapot egyből 😀

2021. nov. 12. 12:52
 8/12 anonim válasza:
Úgy van, biztosan! xD
2021. nov. 12. 12:53
 9/12 anonim válasza:

#7

Mi koze a munkahelynek a parkapcsolathoz? Ha osszefuggesbe hozod a kettot akkor allitsd fel eloszor a logikai kapcsolatot.

2021. nov. 12. 12:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy barátkozni szeretnék. Nem írtam hogy nőt keresek, azt meg hogy párkapcsolatot főleg nem. Egyszerűen csak indokoltam hogy miért szeretnék új emberekkel ismerkedni, erre megtudtam hogy mekkora sunyi szemét vagyok :D Tehát ha az embernek egy rosszul működő párkapcsolata van akkor még barátai sem lehetnek, megértettem :D na megyek is és kirakom a csajom az utcára hátha akkor eljön velem valaki sörözni :D
2021. nov. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!