Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, aki egy elképzelt világban él, vagy szívesebben tölti az idejét a fantáziavilágában mint a valóságban? Többi lent

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, főleg a covid óta nincs a való világban életem, introvertált vagyok. Nincs konkrét elképzelt világom, arról személyekkel kapcsolatban szoktam ábrándozni akiket épp megkedvelek. Vagy egy történetről, amit olvasok, hogyha én ott lennék, hogyan oldanám meg a konfliktust, hogyan menteném meg a bajbajutottakat, stb. Van itt rajtam kívül hasonló gondolkodású ember? További részletek privátban!

2021. nov. 25. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

igen teljesen ugyanez,kovid elott is

bar en nem vagyok annyira introvertalt

2021. nov. 25. 23:01
 2/21 anonim válasza:

Én igyekszem megtalálni ebben az arany középutat.

Élek eleget a való világban, vannak barátaim és gyakran szoktam velük szórakozni járni. Viszont ha egyedül vagyok, és nincs semmi, ami nagyon lekösse a figyelmem, akkor én is hihetetlenül álmodozó, ábrándozó tudok lenni. Ezek is nagyon jól tudnak esni, még ha sokszor fájnak is, amiért sosem valósulhatnak meg 🙂

2021. nov. 25. 23:04
 3/21 anonim válasza:
Teljesen olyan vagyok mint a 2es :)
2021. nov. 25. 23:23
 4/21 anonim válasza:
The Matrix has you...
2021. nov. 26. 01:00
 5/21 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok. Introvertált vagyok én is. Sajnos az élet úgy hozta hogy jelenleg egyáltalán nincsennek barátaim. Én pl. óriási Marvel fan vagyok és kb. minden filmjük megnézése után egy féln napig azon "depizek" hogy a való világban nincsennek ilyen csodák stb. De nem csak a Marvelnél érzem ezt, hanem bármilyen videójáték, film, könyv után ezt érzem. Sajnos nekem nincs ilyen arany középút. Egyszerűen szomorúnak és kegyetlennek látom a való világot, ami persze az én keserűségemből fakad. Nyilván nem kövedendő példa...😅🤷‍♂️
2021. nov. 26. 01:02
 6/21 anonim válasza:
Én harcolok a kromagok ellen.
2021. nov. 26. 01:26
 7/21 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. A képzeletbeli világomban élek, a valóban dolgozok, hogy megkeressem rá a pénzt
2021. nov. 26. 03:14
 8/21 anonim válasza:
Én is így vagyok, már ovis korom óta van egy elég intenzív álomvilágom. Csak akkor csökken le egy kicsit, ha nagyon figyelnem kell a külső eseményekre (pl. külföldi utazás). Amúgy kb. non-stop "mozizok".
2021. nov. 26. 03:19
 9/21 anonim válasza:
Én is teljesen ugyanilyen vagyok.
2021. nov. 26. 05:22
 10/21 anonim válasza:

"Van itt rajtam kívül olyan, aki egy elképzelt világban él, vagy szívesebben tölti az idejét a fantáziavilágában mint a valóságban?"


Ide sorolhatóak az alkoholisták meg a drogosok is... :-)

2021. nov. 26. 08:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!