Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magadra ismersz egy ilyen...

Dancsofincso kérdése:

Magadra ismersz egy ilyen beszélgetőpartner személyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A meglévő baráti körömet átgondolva, nincs egy olyan ember köztük, akivel egy jót tudnék beszélgetni. Anélkül, hogy poénból beszólogatna, akadékoskodna, kötekedne. Ez engem nagyon zavar, emiatt keresek olyan embereket, akik hasonlóban érdekeltek.

Néhány szó magamról:

25 éves vagyok, egyetemista srác. Ha minden jól megy, 1,5 év múlva orvos. Kedvesnek és felettébb érzékenynek tartom magam. Valószínű ez utóbbiból fakadóan írom most ki ezt kérdést.:)

Szeretem a könyveket, sorozatokat, játékokat, filmeket és valójában mindent, amiben rejtőzhet egy jó történet.:)

Szeretek megismerni új ízeket, kultúrákat, szokásokat.

Abszolút csak barátságban lennék érdekelt, van egy remek kapcsolatom.

Nekem nem számít milyen nemű, korú, szexuális beállítottságú vagy. Ha nem akadékoskodva próbálsz fenntartani velem egy diskurzust, mert kötekedni milyen fun, akkor szívesen megismernélek.:)



2021. dec. 5. 12:25
 1/4 anonim válasza:

Csak netes barátságra gondolsz, vagy akár későbbiekben személyes kapcsolatteremtésre is? Ha az utóbbi is, melyik megyében élsz?


/Magamról annyit, hogy nehezen tartok fenn kapcsolatokat, főleg neten, mivel számomra ez nagyobb energia befektetéssel jár, mint néha napján találkozni. Javarészt a munkám miatt nem igazán jut időm hobbikra, csak játékra és sorozatokra. Egy játékos társnak mondjuk nagyon örülnék (PS4) néha jó lenne multizni :D

Még annyit, hogy eü szakdolgozó vagyok (talán így lenne is vmi közös téma)./


Ha gondolod írj. 24/N

2021. dec. 5. 12:41
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem írhatsz nyugodtan. :) Bármiről szívesen beszélgetek. Introvertált vagyok, élőben nem annyira megy a barátkozás, de írásban lazán és gördülékenyen kommunikálok. Én is egyetemre járok, mellette teljes állásban dolgozom, szóval nem vet fel a szabadidő, de azért nem hetente fogok válaszolni. :) 33/N
2021. dec. 5. 16:06
 3/4 anonim válasza:
Írj parancsnok!
2021. dec. 5. 21:38
 4/4 anonim válasza:
Nekem is írj nyugodtan. 22 éves vagyok, és engem is érdekelnek a filmek és sorozatok, bár egyedül elég ritkán nézek bármit. :) Én sem keresek kapcsolatot, sem időm, sem energiám erre. Csak beszélgetni szeretnék emberekkel.
2021. dec. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!