Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Veletek is történt olyan...

Veletek is történt olyan ,hogy régi ismerösökkel nem barátkoztatok majdnem semmit és idővel megbántàtok? Pl. Egy osztálytárs, munkatárs. De már nem vagytok egy helyen / nem találkoztok mindennap. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 22:52
 1/2 anonim válasza:

Sosem történt velem ilyen. Akivel nem barátkoztam akkor, azzal okkal nem barátkoztam. Elég felelősségteljesnek érzem az akkori énem, hogy helyesen tudjon dönteni, hogy kivel barátkozzon és kivel ne. Mai napig nem változott a véleményem ebben.

Mit lehet tenni? Nyilván felkeresed. Ma már nem túl nehéz beírni egy nevet valamelyik soc. média platformra. Tovább meg már csak megy.

2021. dec. 6. 03:50
 2/2 anonim válasza:
Jelenleg egy olyan helyzetben vagyok, hogy lezártam a kapcsolatot a munkatársaimmal, csak a munnka miatt vagyok bent. Lenne egy számomra szimpi munkatárs, őt is elmartam magam mellől, de érzem, hogy bánni fogom, ha hagyyom azz egészet...
2021. dec. 6. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!