Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatok tagokat egy...

Hol találhatok tagokat egy kezdetben internetes, anonim közösség kialakításához?

Figyelt kérdés
Főleg fiatalok társaságát keresem, mivel én is az vagyok. Szeretnék olyan barátokat találni, akikkel közösen beszélgethetünk hangulattól függően, komolyabb vagy akár könnyedebb témákról, a jóérzés határain belül. Kezdésként online képzelem el a dolgot.

2021. dec. 11. 12:43
 1/8 anonim válasza:

"anonim közösség kialakításához"

Anonim közössége csak az alkoholistáknak van, ott nem kell tudni ki mondja azt, amit.

Anonim közösségben mindenki azt mond, amit akar, olyan véleményt/álláspontot mond/foglal el, amilyet akar - és az lehet nagyon messze a valóságtól.

"Anonim barátság" nem barátság, sőt ismeretségnek is sántít, hiszen akármilyen jól elbeszélgettek egymással, az utcán elmentek egymás mellett, köszönés nélkül.

2021. dec. 11. 13:47
 2/8 anonim válasza:
1# Így igaz
2021. dec. 11. 14:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a dolog, írjon nyugodtan.
2021. dec. 11. 14:11
 4/8 anonim válasza:
Senkit nem érdekel.
2021. dec. 11. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök az eddigi jelentkezőknek. :) Szépen bővül a csapat.
2021. dec. 11. 17:23
 6/8 anonim válasza:
Írnál kérlek privátban picit több infót?
2021. dec. 11. 20:59
 7/8 anonim válasza:
Érdekelne:)
2021. dec. 11. 21:55
 8/8 anonim válasza:
Én is szívesen csatlakoznék:))
2021. dec. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!