Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti 20-24 éves nők/lányo...

Budapesti 20-24 éves nők/lányok, van kedvetek ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Magamról:

22 éves fiú vagyok, dolgozom. Elég "elvont" személyiség vagyok saját meglátásom szerint, eléggé nem "átlag" témák is érdekelnek, akár műszaki akár tudományos.


Zenei stíliusban mindent is meghallgatok műfajban ,de válogatok is azért. Metál,rock, pop, elektronikus, hard basstól kezdve tényleg bármi.


Ambivertált személyiségtípus vagyok, van hogy nagyon szociális vagyok,máskor meg kb semennyire. Bulizni ebben az évben kezdtem, de hozzám közelebb áll a beszélgetés iszogatós este.


Inkább az ellenkező nemmel jövök ki, fiú/férfi haverok vannak egy páran, de velük sose tudtam olyan tartalmas témákba fogni.


Ha valamit kitalálok magamnak eléggé céltudatos tudok lenni, meg alapból elég önfejű vagyok, azt mondják ezt örököltem, emiatt tudok elég nehéz természet lenni.


Hobbik:

3D nyomtatás

Fotózás

Zene hallgatás

Utazás,felfedezés


178 centi vagyok és 73kg ha ez számít :D



2021. dec. 11. 16:02
 1/7 anonim válasza:

'Elég "elvont" személyiség vagyok saját meglátásom szerint, eléggé nem "átlag" témák is érdekelnek,'


Pont mint a tinédzsérek 99%-a.

2021. dec. 11. 16:52
 2/7 A kérdező kommentje:

Én ezt olyan szempontból mondom, hogy a saját korosztályomból elég kevés emberrel van úgy rendesen közös téma mert sokakat nem érdekel az ami engem :)


Elég kevés emberrel "passzolunk" téma ügyileg.

2021. dec. 11. 17:12
 3/7 anonim válasza:
Szia! Mit dolgozol? :)
2021. dec. 15. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Egyik nagyobb webshopnál vagyok raktáros/szerelő/átvételi pontos/termék felelős :)

2021. dec. 15. 22:45
 5/7 anonim válasza:
Barátilag nem ismerkednél egy nálad 5 évvel fiatalabb fiúval?
2021. dec. 15. 23:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem nagyon szeretnék. Nagy a korkulönbség, mindig is a velem kb egykorú és nálam idősebbekkel jöttem jól ki.
2021. dec. 16. 21:24
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok lányok! Nekem is irhattok, én is 22 vagyok, viszont nem csak egy raktáros, hanem azert na. Nem vagyok corostok mint a kerdezo atlagmagas vagyok irj nekem is nem banod meg :P
2021. dec. 16. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!