Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A virtuális barátkozásra...

A virtuális barátkozásra idősebb emberek is nyitottak? Vagy az a fiatalok területe?

Figyelt kérdés
F56
2021. dec. 16. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Virtuális barátkozás a fiatalok világa:
50 felett is vannak virtuális barátok:
20 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Nekem 40-esként alakult úgy, hogy a neten ismertem meg több embert is. Van akikkel találkoztam is, van akikkel összejárunk azóta is, s van akikkel csak levelezünk, vagy telefonálunk (mert pl. távol élünk egymástól).
2021. dec. 16. 08:52
 2/8 anonim válasza:

Igen, vannak, több kérdés/keresés is volt már itt. Általában szabadidőpartnert keresnek,hobbihoz, beszélgetéshez társat. Ebben a korban már sokan magányosak, a gyerekek rég kirepültek,az otthona/háza rendben,viszont társasága nincs.

Ami miatt ez kevésbé lehet felszínen az,hogy kevesebben használnak internetet, és bizalmatlanabbak mint a fiatalok.

2021. dec. 16. 09:30
 3/8 anonim válasza:

A virtuális barátkozás kb annyit ér, mintha úgy akarna jól lakni az ember, ha recepteket olvasgat, vagy ételfotókat nézeget.

Az élő beszélgetést,nevetést, hobbit,stb semmilyen netes írogatás nem pótolja.


Egy ötvenes bpesti férfi

2021. dec. 16. 10:03
 4/8 anonim válasza:
A virtuális barátságba belefér az időnkénti személyes találkozás is, viszont nem helyhez/távolsághoz kötött. A magányos embernek az is sokat jelent ha néha kiírja magából a problémáját vagy konzultál a számára kérdéses ügyekben.
2021. dec. 16. 10:08
 5/8 anonim válasza:

Én már nem. Fiatalabb koromban még érdekes volt, mert kb. 20 éve újdonságnak számított. De szereztem is annyi tapasztalatot, hogy tudjam, hogy semmi értelme.

Ezerszer jobb az igazi kapcsolatokkal foglalkozni. Ráadásul a virtuális élet sokszor még inkább elszakítja az embert a valóságtól és a való élettől. Láttam már többeken is, hogy képtelenek normálisan feltalálni magukat a való életben, mert már annyira hozzászoktak a virtuális élethez. Vagy azt hiszik, hogy a virtuális térben látott dolgozik igaziak.

40-es nő

2021. dec. 16. 12:54
 6/8 anonim válasza:

Szerintem kifejezetten jó dolog, sokkal több hasonló érdeklödésü embert tudok megismerni, mint a reális életben, mert nem a koromnak megfelelö az érdeklödésem és az életmódom. Elég sok virtuális ismerettségem, barátságom lett idöközben,nagyon sok elönye van.

65N

2021. dec. 16. 14:00
 7/8 anonim válasza:

Lehet túl bizalmatlan vagyok, de én nagyon nehezen barátkozok így. Előfordult már, de lassan alakult ki a bizalom.


Hisz mindenki azt mond magáról neten keresztül amit akar. Tapasztalat.

2021. dec. 16. 22:12
 8/8 anonim válasza:

Én itt vagyok 35 éves korom óta alkalmanként (31 éves koromban volt lehetőségem először felfedezni az internet világát, tehát nem voltam már annyira túl fiatal.)


47/N

2021. dec. 17. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!