Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni Debrecen...

Valaki barátkozni Debrecen környékén?17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Korombeliek társaságát keresném Debrecenben vagy annak környékén. Ez a két dolog lenne a legfontosabb, az, hogy fiú vagy lány, teljesen mindegy!:)


Rólam tudni kell, hogy kevés barátom van, köszönhetően annak, hogy az önbizalmam kevés, általában közutálat tárgya vagyok, ahová csak lépek.

Fiús alkat vagyok, értem ez alatt, hogy szeretek focizni és rajongok az autókért, járművekért.

A hobbijaim főképpen novella/regény írás, digitális rajzolás, valamint a számítógépes játékok.

Nem tudom, fontos-e megemlíteni, de szeretem az animéket, ám nem mondanám magam rajongónak.

Mint említettem, az érdeklődésem fiús, de azokon kívül is rengeteg dolog van a földön, amivel "meg lehet fogni". Viszont Insta, Tiktok, ezeken nem vagyok fent.

Lehet, hogy ez most így unalmasnak hangzik, de nagyon szeretnék kitörni ebből a magányos létből, trollok kíméljenek:)



2021. dec. 31. 18:30
 1/9 anonim válasza:

Szia, én is debreceni vagyok, írtam is :)

16/F

2021. dec. 31. 18:59
 2/9 anonim válasza:
Én úgy érzem lecsúsztam erről a lehetőségről. Ha nem, akkor tudod hol találsz.
2021. dec. 31. 22:34
 3/9 anonim válasza:

sziaa! debrecen mellett élek, írok privátban!


17/l

2021. dec. 31. 22:40
 4/9 anonim válasza:
Ahh, kár hogy ilyen fiatal vagy.
2022. jan. 1. 09:51
 5/9 anonim válasza:
És kár hogy nem válaszol. 🤣
2022. jan. 1. 10:10
 6/9 anonim válasza:
Ha gamer vagy HOTS-ba keresek csapattársakat, akikkel lehet rankedezni. Rohadtul unom már a bronz ligát.
2022. jan. 8. 09:33
 7/9 anonim válasza:

Sziaaa!

Írtam :DDD

Nekem is írhatnak a 16-18 év köztiek :)

2022. jan. 16. 20:11
 8/9 anonim válasza:
Szia. Ha egy kicsit fiatalabb lennék szívesen beszélgettem volna veled (26/F). Többnyire megegyeznek az érdeklődési köreink, bár én tőlem távol áll a regényírás. Az autókat inkább a Forza Horizon 4-5ben szeretem. 😄😄
2022. febr. 17. 18:42
 9/9 V-Balazs válasza:

Szia! Debrecen mellet élek 19 f

amúgy a leírásod alapján nem tomboy vagy ?

ha esetleg lenne kedved beszélgetni írj ^^

és tána mehet is a Barcraft :D

2022. márc. 12. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!