Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Békés megyéből van itt aki...

Békés megyéből van itt aki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk egy Békés megyei kisfaluba, de nincsen semmi ismerősöm. 24 éves lány vagyok. Leginkább 25-35 év közöttiekkel ismerkednék. Akinek van kedve nyugodtan írjon. Magamról annyit még, hogy nem vagyok bulizós típus és nem vagyok plázacica típusú lány. Alkalmi kapcsolat nem érdekel.

2022. jan. 1. 16:03
1 2
 1/20 anonim válasza:

Szia

Én is békés megyei vagyok

De sajnos csak 16eves

2022. jan. 1. 18:18
 2/20 anonim válasza:

Óóó te, ha két évvel korábban írod ki ezt a kérdést... 😕

Annyi ismerkedős kérdést kiírtam ide, mikor még Békés megyében éltem, és soha senki sem reagált. Jól elkerültük egymást, most már csak ritkán járok oda vissza 😕

2022. jan. 1. 18:29
 3/20 anonim válasza:
Hahó! Írnék privátot, de törölted vagy törölték a regisztrációdat, ha tudsz írj nekem, én helyileg és korban is stimmelek!
2022. jan. 3. 19:50
 4/20 anonim válasza:
#3! Az én esetem rosszabb, én levelezem a kérdezővel, és nekem nagyon szimpatikusnak tűnt és közel is lakott aránylag hozzám kb. 50Km-re. Erre nem csak nem válaszol, hanem törölte is magát.
2022. jan. 3. 21:00
 5/20 anonim válasza:

4


Én is beszélgettem vele, én kb 10 kmre laktam tőle, de szerintem ő troll volt.

2022. jan. 3. 21:09
 6/20 anonim válasza:
5! Írtam privátot!
2022. jan. 3. 21:40
 7/20 anonim válasza:
Oké, de nyugodtan leírhattad volna itt is :D
2022. jan. 3. 22:21
 8/20 anonim válasza:

Nem csodálom hogy törölte magát, az egyik arc nekem privátban kisregényt írt a kérdezőről, elég beteg figura aki ennyire ráfügg egy ismeretlen gyakoris lányra.


Ennél még a tinder is jobb neki valószínűleg.

2022. jan. 4. 12:15
 9/20 anonim válasza:

8! mondja ezt az, aki meg trollnak nevezi! 🤣🤣


mellesleg íme a kisregény:


"Stimmel! Na most éppen ezek miatt gondolom, hogy nem troll, mert nagyon hihető pl. tudta, hogy Végegyházán felújítják a piacot, ami zárva van! és tényleg így van, tehát ezt csak olyan tudja, aki tényleg ott lakik. illetve nem tudom neked elmondta-e a nevét, mert nekem igen.


A teóriám az, hogy nem troll volt, hanem lehet nem bírta azt, hogy többen így lerohantuk, és lehet nem mindenki volt mondjuk úgy pusztán baráti...."

2022. jan. 4. 12:45
 10/20 anonim válasza:
Mondjuk ennek fényében, hogy te meg állítólag 10Km-re laktál tőle és letrollozod én is töröltem volna magam, meg gondolom nem tűnt fel, hogy itt én tényleg BARÁTKOZNI akartam vele...
2022. jan. 4. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!