Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hölgyek! Mennyire szerettek...

Hölgyek! Mennyire szerettek véletlenszerűen ismerkedni? Például ha egy bárban egy srác odamegy hozzátok? :)

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Ha szimpi,jöhet.De a bunkón nyomulóktól rosszul vagyok.
2022. jan. 1. 16:57
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez a legjobb. Sajnálom hogy már nem divat.
2022. jan. 1. 17:05
 3/8 anonim válasza:
közeledési stílusától és kinézetétől függ
2022. jan. 1. 17:06
 4/8 anonim válasza:
Én szívesen ismerkedem így.
2022. jan. 1. 17:50
 5/8 anonim válasza:
Nagyban függ attól, hogy értelmes, tartalmas beszélgetést kezdeményez vagy a ma gyakori bunkót 1 perc alatt a mélytorkozásra meg análra térős stílusban. Meg persze a külseje se utolsó szempont. De az a tapasztaltom hogy minél csúnyább egy férfi annál tuskóbb.
2022. jan. 1. 17:51
 6/8 anonim válasza:

Sokat számít a szituáció. Például, amikor csak egy italt kérnék ki és mennék vissza ahhoz a társasághoz akikkel együtt mentem szórakozni, akkor igenis zavaró, ha valaki szó szerint elállja az utat... az meg pláne, amikor tele a kezem az italokkal és ezt kihasználva a seggemre csap. Egyszerűen tapló paraszt az ilyen.


Én sajnos még egyetlen értelmes pasival sem találkoztam szórakozóhelyen, valószínűleg az is rátesz erre, hogy sokan részegen bátorodnak fel, úgy meg ugye nehéz értelmes beszélgetést kezdeményezni.

2022. jan. 1. 18:06
 7/8 anonim válasza:

#6 értelmes férfi nem jár olyan helyre,ahogy nő sem :)

Az megint más ha egy ismert zeneelőadó koncertjét megy megnezni az ember, de nem berugni megy! :)

2022. jan. 1. 19:02
 8/8 anonim válasza:

Jaj ne! Már attól kiráz a hideg, ha egy vadidegen rám ír, hogy "szia"- es ne adj isten még indokot sem ír, mit akar. :D

De hát amilyeneket kifogok, nem nehéz kitalálni... :D

2022. jan. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!