Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapestiek, lenne kedve...

Budapestiek, lenne kedve valakinek barátkozni? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, most fogok érettségizni. Párom van, viszont a barátaim kezdenek eltünedezni, egyre jobban nyomaszt a gondolat és szeretnék új embereket megismerni, de élőben erre csak majd szeptemberben az egyetemen lesz esélyem.

Jó lenne egy barát akivel bármiről tudok beszélgetni, van összhang, tudunk poénkodni, közös dolgokat csinálni (pl: mozi, teázás, színház, csak bármi új hely felfedezése vagy kóborlás a városban és jól szórakozás)

Rólam annyit hogy nem nagyon iszok alkoholt, nem cigizek stb szóval olyan barátokat akarok akik nem az ilyen dolgokba visznek bele hanem minőségibb az együtt töltött idő.

Sokat tudnék magamról is még mesélni de majd úgyis írok privátban többet, ha valakinek van kedve ezek alapján barátkozni:)

Nagyon odaadó és őszinte barát vagyok, szeretem támogatni a másikat bármi is legyen, meghallgatok bárkit bármi bajával együtt.

És persze korban hozzám közelebbi emberekkel baratkoznék de azt sem fogom elzavarni ha valaki idősebb ha annak ellenére meglesz az összhang :D

Összességében bocsi a regényét, csak egy őszinte és hosszú barátságot szeretnék. Írj ha szeretnél megsimerni <3



2022. jan. 6. 18:19
 1/8 anonim válasza:

Szívesen ismerkednék veled, de, szeptemberre úgyis bőven elhal az egész barátkozás... Váltunk néhány levelet, aztán megunjuk egymást...

Találkozás nélkül az egésznek nincs értelme, mert két levél alatt mindent megtudunk a másikról, utána meg marad a "Szia! Hogy vagy?", majd teljesen elhal a dolog...

Egyébként, meg szinte csak férfiak fognak neked írni "barátkozás" jeligével, akik valójában csak meg akarnak dugni...

2022. jan. 6. 18:42
 2/8 anonim válasza:
True
2022. jan. 6. 18:44
 3/8 anonim válasza:
Ne itt akarj összeszedni barátokat, hiába sikerült már egyszer :p
2022. jan. 6. 18:45
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy szeptemberig nem akarok találkozni senkivel ha összebaratkozunk :)


Csak annyi hogy azért akarok online ismerkedni mert nekem személy szerint szeptemberig máshol nem lesz esélyem. De tőlem akár már jővő héten is talizol valakivel ha annyira jó az összhang a netes beszélgetés alapján :D

2022. jan. 6. 19:07
 5/8 anonim válasza:
Persze írj:)
2022. jan. 6. 22:00
 6/8 anonim válasza:

Nekem is írhatsz ha él még a hirdetés


25F

2022. jan. 7. 18:44
 7/8 anonim válasza:

ugye tudod hogy nem létezik fiú-lány barátság

az egyik mindig többet érez a másik fél iránt

mondhat bárki amit akar egy így van

2022. jan. 8. 21:08
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem válaszoltál :(
2022. júl. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!